Motor fiyatları düşer mi?

Hocam 250CC lik CBR almayı düşünüyordum sanırım kalacak o. Mecbur CBR125 R devam :D Konudan azıcık aykırı olarak bir şey danışmak isterim bilgisi olanlara. 125CC (HONDA CBR) ile uzun yol yapılır mı acaba?
Ben şuan kullandığım çin malı motor ile (Kuba Razor 100) hiç kontak kapatmadan 300 km yaptım. Hatay-Mersin arası. Hızım 110-120, 7000-8000 devir civarlarında sabit gidiyorum. Motorun vites aralığı uzasın diye arka dişliyi küçültüp on dişliyi büyüttüm. Rahat bir şekilde gidiyorum.

İki sene önce abim 9 bin TL'ye CBR 250 almıştı acaba kazıklandık mı elimizde kalır mı diye düşünüyorduk. Ben de YBR 125 alacaktım fiyatların düşmesini bekliyordum. Şimdi abim sürüyor ben motor görmek istemiyorum.

Önümüzdeki ay içinde CBR125 (repson) alacağım. Yaklaşık fiyat aralığı dediğim gibi 25.000 ile 30.000 TL arası değişiyor. Tabii bunun ekipmanı falan dersen toplam bana 35.000 TL gibi bir fiyata patlar gibi düşünüyorum. Umarım hayırlısı olur. Aldıktan sonra fiyatlar falan düşmez :D

Önümüzdeki ay içinde CBR125 (repson) alacağım. Yaklaşık fiyat aralığı dediğim gibi 25.000 ile 30.000 TL arası değişiyor. Tabii bunun ekipmanı falan dersen toplam bana 35.000 TL gibi bir fiyata patlar gibi düşünüyorum. Umarım hayırlısı olur. Aldıktan sonra fiyatlar falan düşmez :D

125CC motor için çok fazla para. Yerinde olsam ehliyeti yükseltip, daha yüksek CC bir motor bakarım. Hyosung GT250r da güzel motor.

125CC motor için çok fazla para. Yerinde olsam ehliyeti yükseltip, daha yüksek CC bir motor bakarım. Hyosung GT250r da güzel motor.
Hocam maalesef maddi durumum şu anlık bunu destekliyor. En azından yeterli bütçeyi toparlayana kadar 125cc kullanmayı amaçlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı