Motor fiyatları düşer mi?

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi akşamlar. Konuya hakim olanların bileceği üzere motor fiyatları bir hayli uçmuş vaziyette. Bundan 1 sene öncesine kadar (örnek olarak) CBR125R fiyatları ortalama olarak 20-17 bin TL arası iken şu an 30 binleri görüyor. Sizce motor fiyatları düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi akşamlar. Konuya hakim olanların bileceği üzere motor fiyatları bir hayli uçmuş vaziyette. Bundan 1 sene öncesine kadar (örnek olarak) CBR125R fiyatları ortalama olarak 20-17 bin TL arası iken şu an 30 binleri görüyor. Sizce motor fiyatları düşer mi?

Geçen sene 12 bin TL'ye aldığım motosiklet şu an 35 bin TL buradan direk cevap çıkıyor.

Son düzenleme:
Hocam 250CC lik CBR almayı düşünüyordum sanırım kalacak o. Mecbur CBR125 R devam :D Konudan azıcık aykırı olarak bir şey danışmak isterim bilgisi olanlara. 125CC (HONDA CBR) ile uzun yol yapılır mı acaba?

Araba piyasası nasıl ilerliyorsa o şekilde gider bence arada düşüşler olur ama düştüğünün 2 katı artar genellikle o şekilde ilerliyor ülkemizde :(.

R25'in 13 bin liralık fiyatıyla ilk çıktığı zamanlardan beri motosikletlere ilgim var ve 6-7 yıldır da aktif olarak kullanıyorum o zamandan bu zamana motosiklet fiyatları hiç düşmedi. Hep katlanarak yükseldi. Motosiklet piyasası ekran kartı piyasasına benzemez fiyatların düşmesini bekleyenler 50-60 bine 600cc motosiklet almayı beklerken 125cc'ye kaldılar.

R25'in 13 bin liralık fiyatıyla ilk çıktığı zamanlardan beri motosikletlere ilgim var ve 6-7 yıldır da aktif olarak kullanıyorum o zamandan bu zamana motosiklet fiyatları hiç düşmedi. Hep katlanarak yükseldi. Motosiklet piyasası ekran kartı piyasasına benzemez fiyatların düşmesini bekleyenler 50-60 bine 600cc motosiklet almayı beklerken 125cc'ye kaldılar.
Onlardan biri de benim :)

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı