Motor önerisi

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar şu an ki motosikletim 2014 model Mondial Z-ONE 180. Nedense son zamanlarda heves ettiğim bir motor var Honda Cbr 125. Görüntüsü olsun dizaynı olsun çok cezbediyor beni. İkinci el olarak 2012 veya 2013 modelleriyle takas yapmayı düşünüyorum. Kendi motorumu verip üzerine isterlerse eğer para vererek takası yapacağım. Birkaç satıcı ilgileniyor, bu teklifle ancak mantıklı bir hareket olur mu? Biraz da hızı seven biriyim şu an ki motorum 135 km hıza anca çıkabiliyor. 125 cc Honda CBR ne kadar hıza çıkabilir?

Arkadaşlar şu anki motosikletim 2014 model Mondial Z-One 180. nedense son zamanlarda heves ettiğim bir motor var honda CBR 125. görüntüsü olsun dizaynı olsun çok cezbediyor beni. İkinci el olarak 2012 veya 2013 modelleriyle takas yapmayı düşünüyorum. Kendi motorumu verip üzerine isterlerse eğer para vererek takası yapacağım. Birkaç satıcı ilgileniyor, bu teklifle ancak mantıklı bir hareket olur mu? Biraz da hızı seven biriyim şu anki motorum 135 km hıza anca çıkabiliyor. 125 cc honda CBR ne kadar hıza çıkabilir?

Açıkcası sürat istiyorsan honda CBR250R temiz bulursan al aşırı keyifli motor.

CBR 125 de hız olarak 135-140 dan fazlasını veremez bence en temizi arkadaşların dediği gibi CBR 250 veya r25,cbr 250 nin top speed i eğer motoru iyi açılmışsa 180-181 görenleri biliyorum,r25 daha pahalı ama güzel bir tercih olabilir

Zaten durumum olsa 250 likten şaşmam ancak benim yapabileceğim kendi motorumu satıp veya takasa verip üzerini biraz nakit ile tamamlamak. CBR 250 ye bütçem düşük kalıyor ne yazık ki. Kendi motosikletim 135 km görüyor ancak doğru olduğunu zannetmiyorum.

Zaten durumum olsa 250 likten şaşmam ancak benim yapabileceğim kendi motorumu satıp veya takasa verip üzerini biraz nakit ile tamamlamak. CBR 250 ye bütçem düşük kalıyor ne yazık ki. Kendi motosikletim 135 km görüyor ancak doğru olduğunu zannetmiyorum.
İşte bu yüzden yüksek fiyat dedim.Nasıl olduysa bütün motorların piyasası öldü.

Yeni konular

Geri
Yukarı