Motor yağı orijinal mi?

d1xl1te

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhaba, astra F aracıma 10bin bakımı yapacağım. Yağ ve hava filtresini aldım, şu anda yalnızca yağ almam gerekli. İnternette gezinirken birkaç yağa denk geldim ve fiyatları iyi gibi geldi bana. Sizce bu motor yağının orijinal olmama ihtimali nedir? Yorumlarda birisi lukoil üretimli yazmış. Orijinal olmadığını nasıl anlarım aldığımda? Ona göre iade de edebilirim herhalde.

GM 10W-40 Motor Yağı 5L

Barkodu okutup bakılabiliyor diye biliyorum orijinalliğine fakat eski atıl durumdaki kutuları toplayıp dolduruyorlar ondan karekoda da güven olmuyor.

Merhaba, astra F aracıma 10bin bakımı yapacağım. Yağ ve hava filtresini aldım, şu anda yalnızca yağ almam gerekli. İnternette gezinirken birkaç yağa denk geldim ve fiyatları iyi gibi geldi bana. Sizce bu motor yağının orijinal olmama ihtimali nedir? Yorumlarda birisi lukoil üretimli yazmış. Orijinal olmadığını nasıl anlarım aldığımda? Ona göre iade de edebilirim herhalde.

GM 10W-40 Motor Yağı 5L

Bu yağ işi çok hile hurdanın döndüğü bir yer, boşları alıp doldurup satmasınlar diye bazı servisler kutuyu kasten parçalayıp öyle atıyorlar. Hatta Instagram'da tamirci bir dayı vardı kutuyu kesip atıyordu bir kişi yorum yazıp "dayı işimizi bozuyorsun" yazmıştı. En iyisi güvenilir bir yerden almak.

İnternette sahte çok var. Ben direkt sanayiden bayiden falan alıyorum. Birine liqui moly leichtlauf diğerine petronas.

Yeni konular

Geri
Yukarı