Motorcu ceketi yerine deri ceket tercih edilebilir mi?

Hocam motor ceketi sizi olası kazalardan korumak için var. Herhangi bir ceket onun yerini tabii ki tutmaz. Bence kesinlikle ekipmanız motora binmeyin. Daha 2 gün önce motorcu bir arkadaşı kaza sonucu öldüğünü gördüm. Lütfen dikkat edin. Kendiniz için olmasa da sizi en azından sizi sevenler için.

Hocam motor ceketi sizi olası kazalardan korumak için var. Herhangi bir ceket onun yerini tabii ki tutmaz. Bence kesinlikle ekipmanız motora binmeyin. Daha 2 gün önce motorcu bir arkadaşı kaza sonucu öldüğünü gördüm. Lütfen dikkat edin. Kendiniz için olmasa da sizi en azından sizi sevenler için.

Yok belki. Ama yine de motorcu ceketi kullanın hocam.

Tamamdır hocam uyarı için sağ olun.

@ACExACE Hayır. Hiçbir şekilde motosiklet ekipmanı sertifikası olmayan ürünler tercih edilmez. Korumalar sadece darbeden ve sürtünmeden korur. En çok darbe alan yerlerde korumalar vardır. Kalan kısımlar ise yüksek sıcaklıkta sürtünmeye dayanıklı kumaşlardan yapılır. Düz deri ceket sizi hiçbir kazada hiçbr şekilde koruyamaz. Ancak çiçekten böcekten korur.

Yeni konular

Geri
Yukarı