Motorla büyük bir kaza yaptım diz kapağım sakatlandı

• Konuyu başlatan parksiyeon
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
P

parksiyeon

Ziyaretçi
Adı soyadı:Melissa Yoon
Etnik kökeni:Koreli
Doğum tarihi:28 Kasım 1996
Doğum yeri:Güney Kore Seoul
Kardeş sayısı:Üç
Baba adı:Jung Woong-İn
Anne adı:Lee Ji İn
Öğrenim durumu:Lise
Gittiği lise:Seoul High School
Kan grubu:B pozitif
Fiziksel özellikleri:Çekik gözlü,siyah gözlü,Siyah saçlı,uzun boylu
Boyu:168
Kilosu:42
Burcu:Yay
Full Name: Melissa Yoon
Ethnic origin: Korean
Date of birth:South Korea Seoul
Date of birth: November 28, 1996
The number of siblings: three
Father's name: Jung Woong-In
Mother's name: Lee Ji In
Education Level: High School
Blood type: B Positive
Physical characteristics:
Slant-eyed, black-eyed, black-haired, tall
Height: 168
Weight: 42
Zodiac Sign: Sagittarius

Ee sonuç nedir ? Para mı yollacayacağız. :) Tüm fiziksel özelliklerini yazmışssın birde.

Melissa Yoon'nun ankaradaki ev telefon numarası şudur.235 17 97 Melissa Yoonla konuşmak istiyen ev telefonundan iletişime geçsin

Ben Melissa Yoon ben Jung Woong-İn’in ve Lee Ji İn’in büyük kızlarıyım benim üç tane kız kardeşim var.Babam Jung Woong-İn hem aktör hem de uluslararası ilişkiler uzmanı.Annem Lee Ji İn anaokulu öğretmeni ben 28 kasım 1996 tarihinde Güney Kore Seoul’da dünyaya geldim .Soğuk karlı bir akşam üstü dünyaya geldim ben siyah gözlü,siyah saçlı,uzun boylu,çekik gözlü bir Güney Koreliyim.Ben Seoul High School lisesine gitmekteyim kan grubum b pozitif boyum 168 kilom 42.Burcum yay babam Jung Woong-İn üç kız kardeşim Dad! Where Are We Going adlı variety Show programına katıldılar ben katılmak istemedim çünkü artık ben bir genç kızım.Üç kız kardeşimle çok iyi anlaşıyorum onlar da benimle çok iyi anlaşıyorlar.Onlara hep yardım ediyorum onları hep koruyup kolluyorum onlar bana unni Melissa diyorlar.Babamın ve üç kız kardeşimin katıldıkları program hakkında wikipedia adlı site de şunlar yazıyor.

Numarasına kadar veriyorsun. Yeni bir dolandırıcık yöntemi mi bu ? Ne değişik insanlarsınız siz ya ? Hazmı alıyorsunuz insanları dolandırmaktan ? Utanmıyormusunuz birde adamız diye gezmekten ? Kaybol burdan sana ekmek çıkmaz.

Son düzenleme:
Ben Melissa Yoon ben Jung Woong-İn’in ve Lee Ji İn’in büyük kızlarıyım benim üç tane kız kardeşim var.Babam Jung Woong-İn hem aktör hem de uluslararası ilişkiler uzmanı.Annem Lee Ji İn anaokulu öğretmeni ben 28 kasım 1996 tarihinde Güney Kore Seoul’da dünyaya geldim .Soğuk karlı bir akşam üstü dünyaya geldim ben siyah gözlü,siyah saçlı,uzun boylu,çekik gözlü bir Güney Koreliyim.Ben Seoul High School lisesine gitmekteyim kan grubum b pozitif boyum 168 kilom 42.Burcum yay babam Jung Woong-İn üç kız kardeşim Dad! Where Are We Going adlı variety Show programına katıldılar ben katılmak istemedim çünkü artık ben bir genç kızım.Üç kız kardeşimle çok iyi anlaşıyorum onlar da benimle çok iyi anlaşıyorlar.Onlara hep yardım ediyorum onları hep koruyup kolluyorum onlar bana unni Melissa diyorlar.Babamın ve üç kız kardeşimin katıldıkları program hakkında wikipedia adlı site de şunlar yazıyor.

Ne yapmamızı beklediğini açıklarsan biz cahil insanlara çok büyük bir iyilik yapmış olacaksın.

Anlaşılan sen sohbet etmek istiyorsun.:D Bari adam akıllı bir başlık ve anlamlı bir mesaj içeriği oluştursaydınız.:)

Arasammı acaba, daha önce hiç koreli birisiyle konuşmamıştım, üstelik Seul doğumluymuş, ilginç. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı