Motorlu testerede yakıt pompası var mı?

Efkan07

Decapat
Daha fazla  
Motorlu testerenin benzin deposunu söküp 1 litrelik kutuyu benzin deposu olarak kullanacağım. Ayrıyeten pompa vb kullanmam gerekiyor mu?

Hortum yeterli olur gibime geliyor.
Ama onu sızıntı olmasın diye yalıtmayı unutma. Eğer macun bulursan sıfır sızdırma yapar kuruyunca.

Son düzenleme:
Hortum yeterli olur gibime geliyor.
Ama onu sızıntı olmasın diye yalıtmayı unutma. Eğer macun bulursan sıfır sızdırma yapar kuruyunca.

Hortumun kılcallığı ve pistonun vakumu sayesinde çekebilir yani, peki camlara yapılan silikon kullansam yine sızdırırmı macun derken neyi kastettiniz?

Arabalara kullanılan macundan kastetmiştim. Camlara kullanılan slikon sızdırırmı bilmiyorum. Eğer pompa bulursanız o olur ama hortum işe yarıyor. Birçok depo üzerinde görmüşlüğüm var hortumu. Bu yüzden önermişti. Ama eğer plastik tıpa gibi bir şey ayarlayıp ortasından hortumu geçirirseniz hafif slikon yeter oraya.

Arabalara kullanılan macundan kastetmiştim. Camlara kullanılan slikon sızdırırmı bilmiyorum. Eğer pompa bulursanız o olur ama hortum işe yarıyor. Birçok depo üzerinde görmüşlüğüm var hortumu. Bu yüzden önermişti. Ama eğer plastik tıpa gibi bir şey ayarlayıp ortasından hortumu geçirirseniz hafif slikon yeter oraya.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı