Motorola Moto 360 Alınır mı

hazar99

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi forumlar. Biliyorsunuz ki günümüzde git gide akıllı saatler yaygınlaşıyor ki hatta Casio bile akıllı saat çıkarma kararı almış. Bende Motorola Moto 360 satın almayı düşünüyorum. Amazon da gümrük ve kargo dahil 600-650 tl ediyor. Sizce fiyatına göre değer mi ? Veya yeni jenerasyonu çıkacak diyorlar acaba yenisini beklemem daha mı iyi olur ?

Ben bir pebble kullanıcısıyım. Yaklaşık bir yıl kadar oldu kullanalı. Bu süre zarfında kolumdan çıkardığım süre çok azdır. Neredeyse sadece yazın güneşlenirken ve okul sınavlarında çıkardım. Şarj ederken bile kolumdaydı hatta :D. Telefonumun nasıl ses çıkardığını dahi unuttum artık. Tamamen pebble üzerinden bilidirim alıyorum (hatta bazen gönderiyorum.). Android wear platformu üzerinde alınabilecek en iyi saat bence Moto 360'tır. Samsung'un çoğu çöpünden daha iyidir (katıksız kişisel görüşüm.). Ben daha makul bir fiyatta ve pil tüketimi konusunda diğer akıllı saatlere göre daha iyi olduğu için pebble ı tercih ettim. Sonuçta bu bir saat. Amacı herşeyden önce saati göstermek. Ancak saat için ayırdığım bütçe daha fazla olsaydı kesinlikle Moto 360 alırdım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı