Motorola MT7711 Türksat Kablonet için alınır mı?

RouruX

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 6 aydır Türksat Kablonet 100Mbps akıllı sınırsız kullanıyorum. 2 yıllık taahhüt imzaladım. Virüs salgınından dolayı işime geliyor. TurkNet'te 35 Mbps'ye 85 TL vereceğime bunlara 90 TL vermek daha mantıklı geldi.

Her neyse Letgo'dan bunların modemlerinden birini satın aldım, eski abonelerinden biri satıyordu. Ürün şansıma 2. el olmasına rağmen temiz çıktı. Gerçi Netmaster temiz olsa ne yazar. Wi-Fi ile 20GB'tan fazla veriyi farklı cihazlara aktarmaya kalktın mı (aynı networkte) verinin bir kısmı zaten bozuk de.

Her neyse, ben bu modemden bıktım artık. Almak istediğim bir modem var ve Türksat'ın gereksinimlerini karşılıyor, hem de fazlasıyla. Almak istediğim modem Motorola MT7711. Bunun çalıştırması gerektiğini düşünüyorum (çalışmaması için bir sebep yok bence) ve büyük ihtimalle akıllı sınırsız olayını da boşa düşürebilir. (Düşürmese de olur rahatsız değilim.) Fakat internette okuduğum bazı yazılar ve müşteri yorumları beni bu modemi almak konusunda çekindirdi. Türksat'ın destek vermediğini hatta özellikle çalışmasına engel olduğunu söyleyenler dahi var ben emin olamadım. Türksat'ı almak da istemiyorum, zaten CGNAT'tan dolayı kavga etmiştim. Tekrar onlarla uğraşmak istemiyorum. Bilgisi olan ya da fikri olan paylaşırsa çok sevinirim. :) [Router almak istemiyorum. Ama 1300₺ de boşa gidecekse almam daha iyi.]

Arkadaşlar merhaba. Yaklaşık 6 aydır Türksat Kablonet 100Mbps akıllı sınırsız kullanıyorum. 2 yıllık taahhüt imzaladım. Virüs salgınından dolayı işime geliyor. TurkNet'te 35 Mbps'ye 85 TL vereceğime bunlara 90 TL vermek daha mantıklı geldi.

Her neyse Letgo'dan bunların modemlerinden birini satın aldım, eski abonelerinden biri satıyordu. Ürün şansıma 2. el olmasına rağmen temiz çıktı. Gerçi Netmaster temiz olsa ne yazar. Wi-Fi ile 20GB'tan fazla veriyi farklı cihazlara aktarmaya kalktın mı (aynı networkte) verinin bir kısmı zaten bozuk de.

Her neyse, ben bu modemden bıktım artık. Almak istediğim bir modem var ve Türksat'ın gereksinimlerini karşılıyor, hem de fazlasıyla. Almak istediğim modem Motorola MT7711. Bunun çalıştırması gerektiğini düşünüyorum (çalışmaması için bir sebep yok bence) ve büyük ihtimalle akıllı sınırsız olayını da boşa düşürebilir. (düşürmese de olur rahatsız değilim.) Fakat internette okuduğum bazı yazılar ve müşteri yorumları beni bu modemi almak konusunda çekindirdi. Türksat'ın destek vermediğini hatta özellikle çalışmasına engel olduğunu söyleyenler dahi var ben emin olamadım. Türksat'ı almak da istemiyorum, zaten CGNAT'tan dolayı kavga etmiştim. Tekrar onlarla uğraşmak istemiyorum. Bilgisi olan ya da fikri olan paylaşırsa çok sevinirim. :) [Router almak istemiyorum. Ama 1300₺ de boşa gidecekse almam daha iyi.]

Usta selam! Aynı konuda ben de muzdaribim. Bir yanıt alabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı