Motorun parası ödendikten sonra hangi adımlar yapılmalı?

Ben bayiden aldıktan sonra bugün hallolmaz denmişti öbür gün sabahtan 11 gibi gittim sigorta için belgeyi aldım sigortalattırdım sonra sigortlattım diye mesaj atmamı istemişlerdi attım 2 saat içinde noter için lazım olan evraklar çıktı notere gittik üstüme aldım sonrasında plaka çıkartmaya gittim çıkarttıktan sonra servisine gidip motoru teslim aldım.

Ben bayiden aldıktan sonra bugün hallolmaz denmişti öbür gün sabahtan 11 gibi gittim sigorta için belgeyi aldım sigortalattırdım sonra sigortlattım diye mesaj atmamı istemişlerdi attım 2 saat içinde noter için lazım olan evraklar çıktı notere gittik üstüme aldım sonrasında plaka çıkartmaya gittim çıkarttıktan sonra servisine gidip motoru teslim aldım.

Sigorta hemen çıkıyor mu bir de.

İzmirde aradığımız motor yok diye şehir dışından getirdik 3 hafta önce. Bayi sahibine de İzmir plakalı olsun diye ricada bulunduk. Plakada ne yazacağı belliydi yani. Noter sonra plaka basım. Sigortanın sıralamada önemi yok şasi numarasıyla yapıldığı için hemen yaptırabilirsiniz. Ruhsat çıktığında da plaka düzenlemesi için fotoğraf atmanız yeterli.
Araç sahibi nerede oturuyor ise yan ikemetgahı nerede ise plaka oraya çıkıyor zaten hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı