Motorun şase numarası silinmiş ama faturası mevcut

İshak csgo

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Ben bir elektrikli motor aldım. Aldığımda bakmadım şase numarasına faturası olduğu için. Geçen gün sattım ben bu motoru. Adam aradı az önce, bu motorun şase numarası silinmiş dedi. Bu durumda ne yapacağım? Faturası var şase numarası yazıyor orada ama motorun üstünde yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba. Ben bir elektrikli motor aldım. Aldığımda bakmadım şase numarasına faturası olduğu için. Geçen gün sattım ben bu motoru. Adam aradı az önce, bu motorun şase numarası silinmiş dedi. Bu durumda ne yapacağım? Faturası var şase numarası yazıyor orada ama motorun üstünde yok.

Hocam söyleyin faturada olduğunu.
Hocam söyleyin faturada olduğunu.

Faturasını vermiş miydiniz?

Motor nedir?

Siz sıfır aldıysanız ve silme işlemi yapmadıysanız alternatif şase no yazan parçası olabilir bloğun etrafında onu araştırın. Aksi taktirde kendisinin silmediğini nereden bileceğiz?

Fatura verdim ama şasede olmayınca polis çevirmesinde sorun yaşamış.
Arkadaşlar acil bir şey söyleyin. Satalı 1 hafta oldu ne yapmam lazım parasını geri veremem harcadım.

Şase numarasını şaseden silseler biler motorun herhangi bir yerinde perçinlenmiş parçada motor numarası ve şase numarası yazar. Sizi de kandırıyor para almaya çalışıyor olabilir. Siz silmedi iseniz ve sıfır alınmış ise ben yapmadım de ve uğraşma.

Şase numarasını şaseden silseler biler motorun herhangi bir yerinde perçinlenmiş parçada motor numarası ve şase numarası yazar. Sizi de kandırıyor para almaya çalışıyor olabilir. Siz silmedi iseniz ve sıfır alınmış ise ben yapmadım de ve uğraşma.
Evimi de biliyor yarın getireceğim dedi. Neresinde olabilir başka tek bir yerde yazılı olmadığını söylediniz. Motorun markası todey elektrikli bir motor.

Geri
Yukarı