Motosiklet için ikinci el vs sıfır

Ahmet kenger

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ikinci el alırsam Honda CBR'ya da KTM 125 düşünüyorum ama hep bir hasar kaydı bilmem motor sıfırdan yapılmış vs... Vs... Ben de düşündüm bunlara 19, 000TL vermek yerine 16,500 TL gibi bir fiyata 0 Mondial drift mi alsam siz hangisini önerirsiniz tavsiyeniz ne olur? Ya da başka motorda önerebilirsiniz önerilere açığım bütçem 19, 000TL motor için.

125 ccleri hasarsız bulmak zor olur. Yeni başlayanlar küçük hacimle öğrendiği için motor yatıp kalkmış oluyor 🤣
Ayrıca Yamaha, Honda gibi markaların küçük hacimli motorları gereksiz pahalı.
Ben olsam drift alırım aklımda soru işareti kalmaz. Drift te atılacak motosiklet değil zaten. Dağda taşta binmezsen düz yolda iyidir.

125 ccleri hasarsız bulmak zor olur. Yeni başlayanlar küçük hacimle öğrendiği için motor yatıp kalkmış oluyor 🤣
Ayrıca yamaha, Honda gibi markaların küçük hacimli motorları gereksiz pahalı.
Ben olsam drift alırım aklımda soru işareti kalmaz. Drift te atılacak motosiklet değil zaten. Dağda taşta binmezsen düz yolda iyidir.

Yok düz yolda bineceiğm Max çarşıya vs... 125 CC'ler ciddi manada yıpartılmış gibi görünüyor 18, 000-19, 000TL'lik motorlarda bile hasar kaydı var pek sevmememe rağmen drift alabilirim en azından sağlam olduğunu biliyorum Max 1 1.5 sene bineceğim zaten sonra MT-25 almayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı