MotoSpeed CK 108 vs Monster Pusat K1

Shiftdelete'de yazdım Anıl sana ve bu konularda seninle baş edemiyorum. Klavyelerin ikisi de aynı şeyin laciverti. İstediğin özelliklerde üst seviye bir ürün yok ama illa bir klavye alacaksan 400TL ayarlarında bunu al. Hyperx Alloy Elite Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Monster Pusat K1'de Motospeed CK108'le tasarım dışında aynı ürün. Alınmaz alınır orası beni ilgilendiren bir konu değil. İstediğin özelliklerde önerilebilecek en iyi klavye yukarıda ki model. Sahibinden.com'da jelatini açılmamış turnuvadan kazanılmış ve RGB modelini 450 TL'ye satanlar vardı. Dilersen onuda alabilirsin. Benimde kullandığım ve çokta memnun olduğum bir modeldir RGB modeli.

400 Liraya çıkamazsan bunu al, numlock tuşlarını oyuncu günde kaç defa kullanıyor tartışılır. En azından Cherry MX klavye almış olursun. Çin malı Monster'dan kat kat iyidir.

Shiftdelete'de yazdım Anıl sana ve bu konularda seninle baş edemiyorum. Klavyelerin ikisi de aynı şeyin laciverti. İstediğin özelliklerde üst seviye bir ürün yok ama illa bir klavye alacaksan 400TL ayarlarında bunu al. Hyperx Alloy Elite Mekanik Gaming Klavye | ITOPYA

Monster Pusat K1'de Motospeed CK108'le tasarım dışında aynı ürün. Alınmaz alınır orası beni ilgilendiren bir konu değil. İstediğin özelliklerde önerilebilecek en iyi klavye yukarıda ki model. Sahibinden.com'da jelatini açılmamış turnuvadan kazanılmış ve RGB modelini 450 TL'ye satanlar vardı. Dilersen onuda alabilirsin. Benimde kullandığım ve çokta memnun olduğum bir modeldir RGB modeli.

Bence de 400 üzerine çıkarsan HyperX Elite uzun süre işini görür. (y)

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech G213 Prodigy araştır istersen, bir ara Media Markt da 265 TL ye düştü alırım diyerek gittim ama stant da ki ürünü çok hor kullanmışlardı, pislik içindeydi hevesim kaçtı görünce, almadım. Gerçi doğru dürüst bir araştırma yapma şansım da olmamıştı acele karar da vermek istememiştim, görüntü tuzu biberi oldu.
Yine bir indirim yakalarsan G413 de araştırabilirsin.
Tuşların etrafı değil sadece tuşların aydınlanıyor olması önemli benim için o yüzden hep o yönde arayışım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı