Motospeed CK104 nasıldır?

KarLLosTT

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar başlıkta gördüğünüz gibi gaming bir mekanik klavye almayı düşünüyorum. Ama klavyelerle pek aram yok bu yüzden hangi marka daha kaliteli hangisini almak daha mantıklı olur bilmiyorum. İnternette gördüğüm bir klavye var: Motospeed CK104. Benim çok hoşuma gitti sizce bu klavyeyi almak mantıklı ve doğru olur mu? Simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yurt dışından alınıyorsa en uygun fiyatlı mekanik klavyelerden. O fiyata mekanik ve RGB istiyorsanız CK104 şart zaten. Ancak kaliteli bir ürün değil. Türkiye'deki fiyatıyla zaten daha kaliteli ürünler alınır çok rahat. Bütçeniz nedir?

Yurt dışından alınıyorsa en uygun fiyatlı mekanik klavyelerden. O fiyata mekanik ve RGB istiyorsanız CK104 şart zaten. Ancak kaliteli bir ürün değil. Türkiye'deki fiyatıyla zaten daha kaliteli ürünler alınır çok rahat. Bütçeniz nedir?
Butcem 350-300 arası.
  • Coolermaster Masterkeys Pro L
  • Logitech G413
Ve aklımda bu klavyeler de bulunmakta. Sizce bu klavyeler alınmalı mı? Veya sizin daha iyi önerileriniz varsa önerilerinize açığım.

Her ikisi de güzeldir. G413 henüz satışa sunulmadı. Ancak Romer-G Switch'le birlikte gelecek. Işıklandırması ise yalnızca tuş üzerinde. Tuş kenarlarında herhangi bir aydınlatma yok. Pro L ise zaten incelendi. Gayet güzel. Sizin bütçenizde beyaz ışıklısı alınıyor sanırım. Bence güzel seçim olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı