Motospeed CK104 Ses Testi

Bozuk bir cihaz elime geçti. Ürün çalışmıyor ancak Switch'lerin sesini test etmek istedim. Ürün elimde. Çalışma dışındaki sorularınızı alabilirim. :D

Cihazın Outemu Blue Switch'li versiyonudur. Gayet seslidir. Herhangi bir durumda sessiz çalışmıyor. Zaten Ring'ler de var cihazda.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elinize sağlık. Sesi hoşmuş. Fakat benim aklımda Logitech G410 Atlas Spectrum var. Sizce nasıldır?

Outemu Switch'in sesi hoş olsa da hissiyatını beğenmedim. Kulaklıkla son ses şarkı dinlerken Devastator 2'nin Memchenical Switch'leri gibi hissiyatı var. G410'da ise Romer-G anahtarlar var. Bununla birlikte Tenkeyless bir klavye. Yani pek önermiyorum. Teşekkürler.

Sesi güzel geldi ama çok tıraşlamışlar kenarlardan. Fakat 40 dolarlık bir mekanik klavyeye göre çok hoş.

Edit: Klavyem bozuldu ya la şimdi, sağlam bir vurmadan çalışmıyor.

Son düzenleme:
Elinize sağlık. Sesi hoşmuş. Fakat benim aklımda Logitech G410 Atlas Spectrum var. Sizce nasıldır?

G410'un tuşları kolay kırılıyor deniyor. Ayrıca numerik tuş bulunmayan klavye istediğine emin misin?
İncelemeye gelirsek madem bozukmuş üzerine sıvı dökülse ne zaman kurur? Sıvı dökülen yerin tuş sesi aynı kalır mı? Bunları denesen fena olmaz.

Son düzenleme:
G410'un tuşları kolay kırılıyor deniyor. Ayrıca numerik tuş bulunmayan klavye istediğine emin misin?
İncelemeye gelirsek madem bozukmuş üzerine sıvı dökülse ne zaman kurur? Sıvı dökülen yerin tuş sesi aynı kalır mı denesen fena olmaz.
Mouse'a daha fazla alan kalmasını istiyorum. Nedeni ise, sensivity düşürerek FPS oyunları oynuyorum. BF1'de dahil.

Üstte ki numaratik tuşlara da alışkınım zaten.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı