Motospeed CK104 tuşları olması gerektiği gibi çalışmıyor

yigitcapone

Hectopat
Merhaba, 6-7 senedir Motospeed CK104 mekanik Blue Switch klavye kullanıyorum. Son 1 haftadır tuşlarda acayiplik oldu. Rastgele basıyor yazı yazarken. Aniden en sol başa atıyor yazıyı. CTRL basıyorum Görev Yöneticisi'ni açıyor. Bazen sağ tık işlevi görüyor. Sol CTRL tuşu bazen Windows tuşu çalışmıyor. FN ESC tuşuyla klavyeyi sıfırlamama rağmen sorun çözülmedi. Ne yapmam lazım? 6-7 senede su dökülme sıçrama basit olaylar olmuştur. Ama sorun son 1 haftadır var. Yardımınızı bekliyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ya artık ömrünün sonuna geldi ya da yazılımsal bir sorun var. Bence yeni bir klavye aramaya başlayın.
benim de düşüncem o yönde tuşların %95i çalışıyor ctrl sağ tık işlevi görüyor oyunda eğilme yerine windowsa atıyor ctrl t yapıp yeni sekme açamıyorum ama sağdaki ctrl çalışıyor en alttaki en soldaki ctrl sapıtmış durumda

Benim de düşüncem o yönde tuşların %95i çalışıyor CTRL sağ tık işlevi görüyor oyunda eğilme yerine Windows'a atıyor CTRL t yapıp yeni sekme açamıyorum ama sağdaki CTRL çalışıyor en alttaki en soldaki CTRL sapıtmış durumda.

Sorunlu tuşu söküp elektrik spreyi ile temizleyin sorun devam ederse driver var ise sıfırlayın tekrar deneyin.

Geri
Yukarı