Motospeed Markası Nedir?

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Cidden bu marka neyin nesidir? Her yerde görüyorum merak ettim. Hep ucuza mekanik klavye satıyor diyorlar. Kalitesi falan nasıldır? Switchler? Cevaplarsanız sevinirim.

Everest kadar olmasa da kalitesiz bir marka. Donanım Arşivi denen kanal sayesinde bir anda ülkemizde patlayıp, "Ucuza ışıklı mışıklı mekanik klavye" diye türeyen bir marka. Hele bir de Corsair, Cooler Master, Steelseries, Logitech HyperX gibi markalar ile karşılaştıranlar var. Kısacası kalitesiz, önermediğim bir marka.

Outemu Switch kullanıyor klavyelerinde genellikle. Set olarak satılan ürünlerinde daha dandik bir Switch var. Bu Outemu Switch'ler ise hem kalite, hem de hissiyat olarak bir mekanik klavyelere çok uzak. Sadece Switch'ler değil malzemeler genel olarak kalitesiz. Alınmamalı.

Cidden bu marka neyin nesidir? Her yerde görüyorum merak ettim. Hep ucuza mekanik klavye satıyor diyorlar. Kalitesi falan nasıldır? Switchler? Cevaplarsanız sevinirim.
Çinli bir marka zaten kendisi orasını hepimiz biliyoruz. Hem klavyesi hemde mouseları var elimde sırf incelemek için satın aldığım ürünler. Klavyede hissiyatı yok diyen Aktif arkadaşımız yanılıyor. Bende 4-5 markanın testerları var mekanik switchlerinin ve kullandığım Motospeed CK108 Black switchli modeliyle hissiyatlarında herhangi bir fark yok ama Blue veya Brownda gibi switchlerde ne değişir bilemiyorum. Kalite kısmında kalitesiz olduğuna sonuna kadar katılabilirim, bakalım bana kaç yıl dayanabilecek bakacağız gereceğiz.

Bunlarda inceleme videolarım..

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı