Mount and Blade 2 Bannerlord fareyi bozuyor

İşletim sistemi
Windows 10
Dün Steam'den Mount and Blade 2 Bannerlord aldım HDD'e yükledim. Oyunu açtım oyun içinde imleci getirdiğim yerlerde sanki imleci algılamıyormuş gibi imleci getirince altında çıkan animasyon çıkmıyordu ya da geç çıkıyordu. Bir şekilde karakterimi oluşturdum. Daha sonra oyuna girdim saldırı ya da savunma yaparken mouse basılı kalmaya başladı veya herhangi bir şehre gitmek için tıkladığımda ya tıklamıyordu ya da basılı kalıyordu haritayı sürüklüyordu. Oyunu HDD'den SSD'ye geçirdim açtım bir farklılık olmadı. Fareyi değiştirdim bir nebze düzelme oldu bu sefer de demirciye tıkladığımda oyun durmaya başladı. Durunca ESC basıp şehir arayüzünden çıkıp oyuna devam edebiliyordum. Fakat haritada gezinemiyordum. Oyunda bir donma olmuyor benim dışımda her şey ilerlemeye devam ediyor. Sadece benim yaptığım işlemleri algılamıyor ya da algılaması için birden fazla kez tıklamam gerek ya da takılı kalıyor. Bazen hiç oynatamıyorum benim dışımda her şey hareket ediyor. Yani donma kasma sıkıntısı değil gibi. Bunlar yaşanırken Alt+Tab yaptığımda masaüstünde de fareyi verimli kullanamıyorum ya takılı kalıyor ya da hiç basmıyor. Birden fazla tıklamam gerekiyor şu an oyun açık değil ve farede herhangi bir sıkıntı yok sorunsuz kullanıyorum. Oyunu indirdiğimden beri fare sıkıntılı. Oyun orijinal. Sistemim yeterli.
(MSI RTX 2060 & Ryzen 5 2600 & Corsair Vengeance 3200MHz 8 GB & ASUS TUF B450M Plus)

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı