Mount and Blade: Bannerlord Crash veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Ligxsoff

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba herkese. Xbox'dan Bannerlord oynamaktayım. Güzel bir mod paketi kurup oyunumu açtım. Bayağı bir oynadım. Yaklaşık 4 5 saat. Saveledim ve kapadım. Ertesi gün açtım, Save'ime girdim, hiç sıkıntı yok ve ilerlıyorum vs lakin envanteri açtığımda crash yedim. Tekrar açtım, grubu açtım, crash yedim. Bayağı uğraştım fakat çözemedim.

Yeni save açtım yine aynısı oldu. Bu sefer bazı modları kaldırdım, bayağı bir oynadım, 6 7 saat. Sonra ertesi gün yine aynı terane. Rica ediyorum yardım edin. Bari son save'imden oynayabileyim.

Crash link:

Son düzenleme:
Hocam konuyu Talewords forumda açarsan daha etkili yardım alırsın, oradaki cmler çok yardımcı. Benim düşüncem ekstra zırh modlarını ve şu Osmanlı v2 modunu kapatıp oynamayı denemen.

Hocam konuyu Talewords forumda açarsan daha etkili yardım alırsın, oradaki cmler çok yardımcı. Benim düşüncem ekstra zırh modlarını ve şu Osmanlı v2 modunu kapatıp oynamayı denemen.
Osmanlı modunu sonradan kurdum kral ondan önce 2 savede oldu. 2 sinide sildim 4 5 saat harcadığım saveler idi. ama zırhlarda haklı olabilirsin bir sileyim de o zırhlardanda bi vazgeçememiştim :D...

Yeni konular

Geri
Yukarı