Mount and Blade 2 Bannerlord oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 11

oguz18_tr

Kilopat
Merhabalar.
Mount and Blade 2 Bannerlord oynarken resimdeki hatayı alıyorum.
Oyunu silip yeniden yükledim ancak herhangi bir değişiklik olmadı.
Mod kullanmıyorum oyunu son güncel beta versiyonunda oynuyorum.

1628954705941.png

Merhabalar.

Eki Görüntüle 1137889
Beta versiyonunda çökme sorunları daha sık olabiliyor. Oyunu e1.6.0 normal versiyonunda denemen çözüm olabilir.

Merhabalar.

Eki Görüntüle 1137889
GFN'de Bannerlord oynarken sürekli oluyordu bu hata artık çıldırcaktım. Oyunu sıfırlarsanız düzelecektir yüksek ihtimal. Saveleriniz Cloud'da kayıtlıysa sıfırlamayı deneyin.

Oyun tam sürüm olmadığı için böyle hatalar yaşanabiliyor, özellikle beta sürümlerde daha sık yaşanabiliyor. Nedeni her şey olabilir. Ancak kesin olan husus kayıt dosyanızın çöp olmasıdır. Yeni bir oyun açmak gerek.

GFN'de Bannerlord oynarken sürekli oluyordu bu hata artık çıldırcaktım. Oyunu sıfırlarsanız düzelecektir yüksek ihtimal. Saveleriniz Cloud'da kayıtlıysa sıfırlamayı dene
Dosyaları doğrulattım oyunu kaldırıp yeniden yükledim yine olmadı
Oyun tam sürüm olmadığı için böyle hatalar yaşanabiliyor, özellikle beta sürümlerde daha sık yaşanabiliyor. Nedeni her şey olabilir. Ancak kesin olan husus kayıt dosyanızın çöp olmasıdır. Yeni bir oyun açmak gerek.
bu hata ara sıra oluyordu ama şimdi oyuna giriyorum 1 dk içinde bu hatayı verip atıyor

Dosyaları doğrulattım oyunu kaldırıp yeniden yükledim yine olmadı

bu hata ara sıra oluyordu ama şimdi oyuna giriyorum 1 dk içinde bu hatayı verip atıyor
Beta versiyonu sıkıntılı olabiliyor. Beta'nın bir altındaki sürüme geçerseniz sorunun geçeceğine inanıyorum.

Geri
Yukarı