Çözüldü Mount and Blade açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kırıy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar ben Mount And Blade: Warband'i indirdim açtım ama oyun açılmadı çözümü nedir?
Not: Oyun orjinal ve isterseniz Process Monitor dosyasını burdan indirebilirsiniz. Logfile

Çözüm
Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing Bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

C:\Windows\SysWOW64\D3DX9_42.dll

Arkadaşlar selamlar ben Mount And Blade: Warband'i indirdim açtım ama oyun açılmadı çözümü nedir?
Not: Oyun orjinal ve isterseniz Process Monitor dosyasını burdan indirebilirsiniz. Logfile
Oyun eksik bir şekilde inmiş olabilir. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrular mısınız?

Aşağıdaki konumdan belirtilen DLL dosyasını silip DirectX kurulumunu yapınız. Kurulum esnasında Bing Bar yükleme seçeneğini devre dışı bırakabilirsiniz. Buna ihtiyacınız yok.

Çözüm
Oyun eksik bir şekilde inmiş olabilir. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrular mısınız?

Kontrol ettim ama sıkıntı yok gibi gözüküyor.

Mod falan yüklediniz mi?

Hayır, hiç mod yüklemedim.

Oyun çalıştı çok teşekkür ederim.

Kontrol ettim ama sıkıntı yok gibi gözüküyor.

Hayır, hiç mod yüklemedim.

DirectX sürümünüz düşük olabilir mi? Oyun biraz eski bir oyun. Driverlarınız güncel mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı