Çözüldü Mount and Blade: Bannerlord açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8
Çözüm
C:\Windows\System32\vcruntime140.dll
C:\Windows\System32\msvcp140.dll

Bu ikisini silip bunları kurar mısın?

Dosyayı açamadım. Metin olarak buraya yapıştırırsanız daha kolay yardımcı olurum.

Drive'da sağ üstte yükleme imgesi var, oradan indirip bakabilirsin ama ben yine de bakıp atayım metin olarak.

Dosyayı açamadım. Metin olarak buraya yapıştırırsanız daha kolay yardımcı olurum.

Kusura bakmazsan, nasıl metin olarak alabilirim? Bilmiyorum da.

Son düzenleyen: Moderatör:
Drive da sağ üstte yükleme imgesi var oradan indirip bakabilirsin ama ben yine de bakıp atayım metin olarak.

Kusura bakmazsan nasıl metin olarak alabilirim zfhnzdtgjhzdhb bilmiyorumda.

Dosya sanırım metin dosyası. İçindeki metini kopyalayıp buraya yapıştırın. ya da biraz beklerseniz bilgisayara geçeyim.

Ayrıca oyun korsan mı? Dosya doğrulaması yapın.

Elimden en fazla bu geldi ekran görüntüsü aldım. Evet maalesef 16 yaşındayım ve alacak param yoktu ben de korsan indirdim, 46 GB indirdim 4 gündür açık tekrar indir kur yapmam çok uzun sürer.
İlk ikisi ilk kısımı son ikisi de mavi yer ile ikinci kısımı. Metin kopyasını aldım ama inanın hiçbir şey anlamazdınız yazıdan karmakarışıktı bende böyle attım daha anlaşılır.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    81,8 KB · Görüntüleme: 127
  • Ekran Görüntüsü (11).png
    Ekran Görüntüsü (11).png
    198 KB · Görüntüleme: 120
  • Ekran Görüntüsü (12).png
    Ekran Görüntüsü (12).png
    106,2 KB · Görüntüleme: 97
  • Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    193,4 KB · Görüntüleme: 92
  • Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    116,6 KB · Görüntüleme: 150
Son düzenleme:

Çözüm

Sağ olun hemen deneyip geliyorum.

msvcp140.dll isimli uygulama uzantısı bulunmamakta. Sadece msvcp140_clr0400.dll isimli uygulama uzantısı var. Herhalde zaten silinmiş durumda ben uygulamaları kurmaya devam ediyorum.ilk adımda ki indirmede VCRedist.ARM uygulaması uyumsuz diyor uyumlu olan sürümü bulmayı deneyeceğim.

Son düzenleme:
Sağ olun hemen deneyip geliyorum.

msvcp140.dll isimli uygulama uzantısı bulunmamakta. Sadece msvcp140_clr0400.dll isimli uygulama uzantısı var. Herhalde zaten silinmiş durumda ben uygulamaları kurmaya devam ediyorum.ilk adımda ki indirmede VCRedist.ARM uygulaması uyumsuz diyor uyumlu olan sürümü bulmayı deneyeceğim.

Şu anlık tamamdır çok sağ olun eğer bir sorun çıkarsa geribildirim atarım. Tamam oyunum açılıyor, ARM dosyasınıda kurmadım zaten tekrardan sağ olun.

Geri
Yukarı