Mount and Blade: Bannerlord en iyi süvari nedir?

Cemtastan23

Hectopat
Makaleler
1
500 kişilik bir ordum var ve hepsini atlılardan oluşturuyorum. En iyi atlı okçu oldukları için 400 tane Kuzait Kağanı muhafızı aldım ve 100 tane de süvari olarak Zırhlı Kuzait kargıcısı aldım ancak sanırım en iyi süvari bunlar değil. Önerdiğiniz süvariler var mı?

500 kişilik bir ordum var ve hepsini atlılardan oluşturuyorum. En iyi atlı okçu oldukları için 400 tane kuzait kağanı muhafızı aldım ve 100 tane de süvari olarak zırhlı kuzait kargıcısı aldım ancak sanırım en iyi süvari bunlar değil. Önerdiğiniz süvariler var mı?

Elit imparatorluk katafraktı en iyi süvari bu arada ordunuza 100 süvari koymak yerine direk 500 kağan muhafızı koymanız daha etkili olur çünkü kağan muhafızları yakın mesafede bile süvarilerden üstün.

Elit imparatorluk katafraktı en iyi süvari bu arada ordunuza 100 süvari koymak yerine direk 500 kağan muhafızı koymanız daha etkili olur çünkü kağan muhafızları yakın mesafede bile süvarilerden üstün.
Kargıda da çok iyi olduklarını biliyorum hocam ama 200-300 piyade arasına daldıklarında biraz etkisiz kalıyorlar. Benim genel olarak taktiğim 80 metre geriye muhafızları yerleştirip, önden süvarileri salmak. Süvariler önden öldürürken arkadan da muhafızlar ok yağmuruna tutuyor.

Kargıda da çok iyi olduklarını biliyorum hocam ama 200-300 piyade arasına daldıklarında biraz etkisiz kalıyorlar. Benim genel olarak taktiğim 80 metre geriye muhafızları yerleştirip, önden süvarileri salmak. Süvariler önden öldürürken arkadan da muhafızlar ok yağmuruna tutuyor.

Elit imparatorluk katafraktı uygundur o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı