Mount and Blade Bannerlord kral olmanın farkı nedir?

Sectoria

Hectopat
Merhaba, batı imparatorluğuna kral seçildim ve krallıklar birleşti. Peki normal bir derebeyi olmanın dışında kral olmanın ne gibi farklılıkları var? Neler değişiyor?

Kanka sorunun içinde zaten cevabın. Biri derebeyi biri kral. Kararları sen veriyorsun, klanları sen alıp atıyorsun, sen savaş açıp barış kararı alıyorsun. Bi yerleşke işgal edildiğinde hangi klana verileceğini sen belirliyorsun. Gibi gibi...

Kendin istediğin bir politikayı sunup istediğin gibi oylama olmadan kabul edebiliyorsun. İstediğin tımarı istediğin kişiye verebiliyorsun. Yani kısaca kralsın. Derebeylikten fazlasıyla farkı var.

Teşekkür ederim yanıtlarınız için. Örneğin bir kanun seçtiğimde yine nüfuz harcama ve %0 destek görünce tıklamamıştım herhalde bir fark yok diye düşündüm. Dediğiniz gibi olması gerekiyor tabi :)

Teşekkür ederim yanıtlarınız için. Örneğin bir kanun seçtiğimde yine nüfuz harcama ve %0 destek görünce tıklamamıştım herhalde bir fark yok diye düşündüm. Dediğiniz gibi olması gerekiyor tabi :)
Kral olduğunuzu daha iyi hissettirecek mod tavsiyesi isterseniz verebilirim. Modsuz biraz yavan kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı