Mount and Blade II: Bannerlord 315 TL

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
20 Kasım'dan önce şans vermek istemişler. Değerlendirmek isteyen bakabilir.

Ekran görüntüsü 2023-11-09 222318.png

Bu sepetmi Mount and Blade bannerlordmu sizce.

Eki Görüntüle 2008843

Bu sepetmi Mount and Blade bannerlordmu sizce.
warband eski oyun bannerlord'u alman daha iyi olur. watch dogs bundle'ı aslında voidu çok daha ucuza satıyor tek farkla steam key değil ubisoft connect üzerinden veriyor. ben geçen ay 80 liraya watch dogs legion gold aldım yanında ilk watch dogs'un full paketi ücretsiz geldi, ikinci oyunu başka bir promosyon verdi. 20'sine kadar muhakkak voidu bir indirimli satış daha yapar.

Çok ön yargılı biri olarak kesinlikle bannerlod du tavsiye ederim 100+ saatim oldu 1 ayda sonra saldım :) çok çabuk gaza getiriyor.

Oyunda 300 saatim var. Yarısı erken erişimde geçti. Erken erişimde büyük umutlara kapıldım ve hatta Steam incelemesini olumlu verdim. Geldik gördük ki neredeyse tam sürümden 1 sene geçecek bomboş oyun vaziyette. Hikaye yok, diyalog yok, roleplay hiç yok, savaş var ama diplomasisi yok :D

Taleworlds bu kadar satış yapıpta kendini küçük oyun firmasından ileriye götürememesin sebebi bu olsa gerek. 3-5 zırh eklerler, bir iki de modlardan mekanik çalarlar bilmem kaçıncı zort Update'i yayınlar gider. Warband bile döneminde kıyasla Bannerlord'dan daha başarılı oyundur. En azından NPC'leri kütük gibi değildi bir diyaloğu vardı buradakiler resmen kütük.

Kısa lafın özeti 50 saat modsuz sarar sonra baymaya başlar. Modlarla epey oynatır. Modlar olmasa pek bir olayı olmayacak bir oyun. Yine de böyle bir fırsat yakalamışken bannerlordu alabilirsin. Malum 20 kasımda dolara geçiyoruz ve fiyatlar sürekli fırlıyor. İçinde kalmasın.

Oyunda 300 saatim var. Yarısı erken erişimde geçti. Erken erişimde büyük umutlara kapıldım ve hatta Steam incelemesini olumlu verdim. Geldik gördük ki neredeyse tam sürümden 1 sene geçecek bomboş oyun vaziyette. Hikaye yok, diyalog yok, roleplay hiç yok, savaş var ama diplomasisi yok :D

Taleworlds bu kadar satış yapıpta kendini küçük oyun firmasından ileriye götürememesin sebebi bu olsa gerek. 3-5 zırh eklerler, bir iki de modlardan mekanik çalarlar bilmem kaçıncı zort Update'i yayınlar gider. Warband bile döneminde kıyasla Bannerlord'dan daha başarılı oyundur. En azından NPC'leri kütük gibi değildi bir diyaloğu vardı buradakiler resmen kütük.

Kısa lafın özeti 50 saat modsuz sarar sonra baymaya başlar. Modlarla epey oynatır. Modlar olmasa pek bir olayı olmayacak bir oyun. Yine de böyle bir fırsat yakalamışken bannerlordu alabilirsin. Malum 20 kasımda dolara geçiyoruz ve fiyatlar sürekli fırlıyor. İçinde kalmasın.
Bannerlord'un online kısmı nasıl? 1000+ saat warband online süresi olan birisi olarak bu konuda bannerlord'da hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

Topluluğa güvenen firmalar hep aynı haltı yiyor. Bethesda da aynı kafada. Starfield'ı aldım dedim bu aylarca sürer galiba. Karakteri kasayım, sağı solu keşfedeyim, achievementları yapayım derken 2-3 hafta götürdü "Ooo hakikaten de götürecek bu oyun aylarca" diye düşünüyordum ki biraz görevlere odaklanayım dedim o koca oyunun main quest'i 2 günde bitti :) Bunda tabi ben yan görevdir, odur budur derken çok op oldum ama aşırı kısa bir questline tutmuşlar. Topluluğa güvenip "Modlarla oynar bunlar" kafasında iş yapmışlar. Taleworlds de Warband'deki beklemedik topluluk desteğine güvenip aynı kafada takılıyor. Topluluk bastırmasa Bannerlord'u erken erişime bile çıkarmayacaklardı. Söylediklerinde sonuna kadar haklısın. Ama işte modlarla farklı ve güzelleşebiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı