Mount and Blade: Warband alınır mı?

Gestroco

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar selam. Yakın zamanda Bannerlord almayı düşündüm ama sistemim yetmediği için Warband alsam mı kararsız kaldım. Sizin yorum ve tavsiyeleriniz neler? Sizce alınır mı?

Tabii ki de alınır kaç dolar bılmıyorum ama ben eskdıen 20 TL'ye almıştım mod kurup oynayabılırsınız veya arkaya mehter marşı çalıp butun dunyanın içinden gecebılrısınız.

Dostlar selam. Yakın zamanda Bannerlord almayı düşündüm ama sistemim yetmediği için Warband alsam mı kararsız kaldım. Sizin yorum ve tavsiyeleriniz neler? Sizce alınır mı?

Alınır, viking DLC'sini de al onun da güzel bir hikayesi var. Üstüne bir de floris modu, light and darkness modu, (TR yaması var) bir de biraz ağır bir mod ama belki yıllar geçtiği için düzeltme yapmışlardır perisno modu indirebilirsin.

Dostum Bannerlord alamıyorsan alabilirsin, keyifli oyun zamanım ilk oyunu ve Warband ile çok geçmişti, bir ateşli silahların olduğu oyunu çok sevememiştim, tarzı seviyorsan keyif alacağına inanıyorum.

1706529240624.png

Oynamanı tavsiye ederim native modu bile rahat sana 60 saat oynattırır.

Ben Bannerlord'u sevmeyip 100 200 saat daha Warband oynamıştım açlığı gidermek için. Diplomacy modlarıyla falan çok sarıyor.

Oyun eski olsa da temeli çok iyi. Sana hitap ederse saatlerce oynarsın bayağı sarar. Biraz native oyna sonra modlarla falan daha iyileştirip oynarsın.

Online kısmı bayağı azalmış. 10k saati olan kemik kitle var. Artık pvp atabilirsen atarsın :D
Benim 600-700 saatim var güzel oyun bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı