Mount and Blade Warband krallığa nasıl katılınır?

Rpean

Hectopat
Geçen gün Mount and Blade Warband indirdim ama ortalıkta boş boş geziyorum. Bu oyunda ne yapmam lazım, bir krallığa nasıl katılırım? Bir şey bilmediğim için sıkılmaya başladım.

Son düzenleyen: Moderatör:
O krallığın kralına git. ''Benim için herhangi bir görevimiz var mı?'' diye sor. Verdiği görevleri yap. Bir süre sonra senin için herhangi bir görevim yok diyecektir. Görevler bitince de o krallığa düşman olan krallıkların lordları ile falan savaş, yen. Böyle yaptıkça kralın gözüne girersin yavaş yavaş. Gerisi kolay zaten.

O krallığın kralına git. "Benim için herhangi bir görevimiz var mı?" diye sor. Verdiği görevleri yap. Bir süre sonra senin için herhangi bir görevim yok diyecektir. Görevler bitince de o krallığa düşman olan krallıkların lordları ile falan savaş, yen. Böyle yaptıkça kralın gözüne girersin yavaş yavaş. Gerisi kolay zaten.

Düşman krallığı nereden öğreneceğim?

Geçen gün Mount and Blade Warband indirdim ama ortalıkta boş boş geziyorum. Bu oyunda ne yapmam lazım, bir krallığa nasıl katılırım? Bir şey bilmediğim için sıkılmaya başladım.

Katılmak istediğin krallığın kralı ile ilişkini arttır görev yaparak vs. örneğin sarranidlerde derebeyi olmak istiyorsun sultan hakimin yanına gidip bağlılık yemini etmen lazım. Ardından gelişerek kendi krallığını kurabilirsin.

Katılmak istediğin krallığın kralı ile ilişkini arttır görev yaparak vs. örneğin sarranidlerde derebeyi olmak istiyorsun sultan hakimin yanına gidip bağlılık yemini etmen lazım. Ardından gelişerek kendi krallığını kurabilirsin.

Tamamdır. Bir de şey bu haritada ben gitmek istediğim yeri asla bulamıyorum çok yer var bunun taktiği vs. var mı?

Katılmak istediğin krallığın lordlarından birine gidip birinin yerini öğrenmek istiyorum de. Kralın yerini öğren. Q tuşuyla kralın sayfasını bulup, olduğu noktayı sağ üstteki haritada göster seçeneğine tıkla. Kralın birkaç görevini yapıp ilişkini ilerletip o şekilde katılma diyaloğuna geçebilirsin. Eğer hiçbir krallığa katılmazsan ve sürekli kalabalık haydut gruplarıyla savaşıp nam seviyesini yükseltirsen krallıklara katılma teklifi otomatik olarak gelmeye başlıyor. Krallıklar ve benzeri bilgiler için yine Q'ya basıp her türlü şeyi öğrenebilirsin.

Katılmak istediğin krallığın lordlarından birine gidip birinin yerini öğrenmek istiyorum de. Kralın yerini öğren. Q tuşuyla kralın sayfasını bulup, olduğu noktayı sağ üstteki haritada göster seçeneğine tıkla. Kralın birkaç görevini yapıp ilişkini ilerletip o şekilde katılma diyaloğuna geçebilirsin. Eğer hiçbir krallığa katılmazsan ve sürekli kalabalık haydut gruplarıyla savaşıp nam seviyesini yükseltirsen krallıklara katılma teklifi otomatik olarak gelmeye başlıyor. Krallıklar ve benzeri bilgiler için yine Q'ya basıp her türlü şeyi öğrenebilirsin.

Sağ olun.

Birkaç rehber videosu izlersen oyunu çözersin. Önce kavramları öğren gerisi kolay.
Sorunuzun cevabı ise namınızı ve katılmak istediğiniz krallığın kralıyla ilişkinizi arttırın ve konuşma menüsünde krallığına katılmakla ilgili bir cümle vardı(cümleyi unuttum ama siz anlarsınız okuyunca) onu seçin yukarıda dediğim şeyleri yapmışsanız sizi derebeyi yapacaktır zaten.

Geri
Yukarı