Çözüldü Mount and Blade Warband Sakat Ve Çökmüş Atlar İyileşiyor Mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, oyun içerisinde envanterimde bir çökmüş at bulunuyor artık ben mi karıştırıyorum bilemem ama ne zamandır orada duruyor bilmiyorum. Sakat atlar iyileşiyor bunu bizzat gözümle gördüm ama çökmüş atımın iyileştiğini bir türlü görmedim yarım eder misiniz? (Osmanlı modunu oynuyorum.)

Son düzenleme:
Sakat atlar iyileşir. Sakat yazdığına bakma kullanılır ama hızı falan düşer o bi tanım. Eğer karakter geliştiyse yani envanterde 15 20k falan para varsa git sat. Para yoksa yoldaş bulduğunda biniciliği yüksek birine takarsın gider o at.
Bildiğim kadarıyla Native'de yara bakımı yeteneği ile iyileşiyormuş. Tabii ben denemedim hiç, ne kadar doğru bilemem.
Yara bakma muhabbeti kendi karakterin ve yoldaşların yaralandığında devreye giriyor knk

Hocam valla pek dikkat etmedim ama Native sürümde iyileştiğini hatırlamıyorum. Bence yavaştan yol verin o ata. Modlu sürümlerde olabilir ama.
Bildiğim kadarıyla Native'de yara bakımı yeteneği ile iyileşiyormuş. Tabii ben denemedim hiç, ne kadar doğru bilemem.
Native değil Osmanlı modunu oynuyorum. :D
Çökmüş atlar iyileşmiyor. Sakat atları 1 hafta envanterde beklettiğinizde iyileşiyorlar.
Sakatat olayını biliyorum çökmüş at kuruldu oraya kamp yapıyor bildiğin. Değiştireyim o zaman. :D
Sakat atlar iyileşir. Sakat yazdığında bakma kullanılır ama hızı falan düşer o bir tanım. Eğer karakter geliştiyse yani envanterde 15 20k falan para varsa git sat. Para yoksa yoldaş bulduğunda biniciliği yüksek birine takarsın gider o at.

Yara bakma muhabbeti kendi karakterin ve yoldaşların yaralandığında devreye giriyor kanak.
Hayır, benim bildiğime göre askerlerimiz bayıldığı zaman daha hızlı iyileşmesine ve senin dediğin gibi karakter ile ilgili. Sakat hızın atı düşüyor biliyorum ama 40'tan hızı düşük olan atlar benim için çöp. :D

Nereden bakabilirim link bırakır mısınız?
Bu olması lazım ama oyunda tonla osmanlı modu var.

Native değil Osmanlı modunu oynuyorum. :D

Sakatat olayını biliyorum çökmüş at kuruldu oraya kamp yapıyor bildiğin. Değiştireyim o zaman. :D

Hayır, benim bildiğime göre askerlerimiz bayıldığı zaman daha hızlı iyileşmesine ve senin dediğin gibi karakter ile ilgili. Sakat hızın atı düşüyor biliyorum ama 40'tan hızı düşük olan atlar benim için çöp. :D
kanka diyorum ki sakat at duruyosa binicilik leveli yüksek bi yoldaşına ver en azından atı olsun binsin. Askerler kendi yara bakma yeteneğine göre iyileşiyor senin yara bakman sadece yoldaşlarını ve seni etkiler. Öyle olsa iyileşirken askerin üzerine geldiğinde senin yara bakma seviyene göre yüzde kaç arttığınıda görmen lazım onu sadece yoldaşlarında görüyosun. Bannerlordda değişti mi bilmiyorum ama yıllardır warband oynuyorum bu mekaniğin böyle işlediği de kafama kazınmış ki üstüne gelip okuyabilirsin zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı