Çözüldü Mount and Blade Warband Steam'den mod ekleyince açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DJ Dikkatt

Hectopat
RAM
16 gb 3200 mhz
Ekran kartı
rtx 2060 dual evo
Anakart
b450-m
İşlemci
ryzen 5 pro 1600
Merhabalar. Native moddan sıkıldığım için Steam'den mod ekleyeyim dedim ve osmanlı modu ile evlat 2 indirdim fakat modlu bir şekilde başlattığım zaman hata veriyor diğer modlar ile de denedim fakat olmadı bir çözümü var mıdır?

Çözüm
Bu bilgisayarınız var ve 7 liralık Warband mı oynuyorsunuz? Büyük ihtimalle modda sorun vardır.

Hocam bannerlorda verecek param yok şu an. Başka modlardada denedim ve zaten başka insanlar bu modlar ile rahat bir şekilde oynuyor.
Oyun dosyalarını doğrulayarak sorunu çözdüm.
Not: İndirdiğiniz her mod için tekrar doğrulamanız lazım ben indireceğiniz modları indirip sonra doğrulamanızı öneriririm.
Merhabalar. Native moddan sıkıldığım için Steam'den mod ekleyeyim dedim ve osmanlı modu ile evlat 2 indirdim fakat modlu bir şekilde başlattığım zaman hata veriyor diğer modlar ile de denedim fakat olmadı bir çözümü var mıdır?

Mod sıkıntılıdır yüksek ihtimalle de hocam bu bilgisayarla Warband mi oynanır?

Modları internetten indirip oyunun kurulu olan klasöründe MODULES klasörüne atıp tekrar deneyin.

Bu bilgisayarınız var ve 7 liralık Warband mı oynuyorsunuz? Büyük ihtimalle modda sorun vardır.

Hocam bannerlorda verecek param yok şu an. Başka modlardada denedim ve zaten başka insanlar bu modlar ile rahat bir şekilde oynuyor.
Oyun dosyalarını doğrulayarak sorunu çözdüm.
Not: İndirdiğiniz her mod için tekrar doğrulamanız lazım ben indireceğiniz modları indirip sonra doğrulamanızı öneriririm.

Son düzenleme:
Artı -1 Eksi
Çözüm

Geri
Yukarı