Mount & Blade 2 Bannerlord almaya değer mi?

Bana göre Warband oyununun daha çekici olma sebebi kendisinin ham hali degil, üzerine yapılan modlar. Yerli, yabancı onlarca forumda Warband mod sayfalarına baktım ve o kadar çok mod/yama yapılıyor ki Warband için, gerçekten sayamazsınız. Her zevke göre bir modu mutlaka var yani. Osmanlı hayranı mısın, osmanlı modu var. Game of thrones mu istiyorsun, modu var. Ben kılıç sevmiyorum silah gerek mi diyorsun silahlı modları var. Hatda kendi modumu yapmak istiyorum diyorsan bununda dersleri var, kendi istedigin gibi kişiselleştirebilirsin yani oyunu. Bannerlor da bir süre sonra bu hale gelecektir çok büyük ihtimalle zaten. Ama şu an tam sürümde dahi degil, kendi içerisinde bir sürü sorunu var. Ve çok yeni oldugu için senin benim gibi hayranların yaptıgı düzenlemeler/modlar yok oyuna renk katacak.

Ayrıca düşük özellikli bilgisayarlarda, Windows XP'de dahi oynayabiliyorsunuz Warband oyununu. Bannerlord'da ise tabii ki yüksek özellik istiyor ve iyi bir bilgisayarınız olsa dahi sorun yaşama ihtimaliniz yüksek çünkü optimizasyon sorunları var.

Geri
Yukarı