Mount & Blade: Bannerlord aşırı düşük nüfuz

En rahat yol bence senin olmayan bir şehrin zindanına gidip tutsak bağışlamak. Çok fazla nüfuz veriyor.
Eğer şehirin var ise, Halk konseyi adlı politikayı aç. Her şehir için en az 15 20 25 nüfuz verir.
Kurulan ordulara yardım edin zindanlara tutsak bağışlayın garnizonlara asker bağışlayın diğer karakterlerle aranızı iyi tutun artı alacaktır.

Arkadaşlar çok teşekkürler 🙂

Eki Görüntüle 526564

Nüfuzun bu kadar düşük olması normal mi? Nasıl böyle oldugunu bilmiyorum 2 dakika önce fark ettim.
herhangibir kralliga gir parali asker olarak gir ertesi gun tekrar konus ve artık kraliginiza girmek istiyorum secenegi geliyor tıkla gir baglilik yemini ettikten sonra savaş surekli capulcularla her savaşta nufusun artıkcak - lerden cıkınca +50 olunca politikalara tıklicaksin krallik seceneginden ordan halk konseyine destek ver oylama yapican kabul ediliyor % 100 secenegi oluyor olduktan sonra hergun 5 6 nufu artişi oluyor kale ve sehirlerin olunca yukseliyor bu olay

Arkadaşlar nüfuz artırmak zor bir şey değil sistemi kolay kanun sözcüsünü de -1 yerine +1 yapabilirsiniz.
Nüfuz tamamen cazibe yeteneği ile alakalıdır bunun içinde Lordlarla takaslara girişin mesela herhangi bir lorda para hediye edin tutsak hediye edin at verin silah verin fark etmez bu sizin cazibe yeteneğinizi artıracaktır daha sonra 100'ün üzerine ulaştığı an kanun sözcüsü de +1'e dönüşecektir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı