Çözüldü Mount & Blade Bannerlord güncelleme sonrası açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Yasahko

Centipat
Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce Epic Games'ten M&B Bannerlord aldım. Bugün girdiğimde otomatik olarak güncelleme yapmaya başladı ve güncellemeyi yaptı. Sonrasında oyuna girmeye çalıştığımda oyuna tam girecek gibi oluyor ama Epic Games ekranına geri dönüyor, açılmıyor yani. Bu güncellemeyi yaparken Windows akıllı depolama diye bir şey yapmış. Onunla mı alakalıdır? Oyun doğrulamasını da yaptım bu arada.

Çözüm
Genel bir sorun ben ve 10a yakın arkadaşımında açılmıyor nexustan mod Launcher indir Bannerlord için dosyayı oyun dizinine at en azından singleplayer oynanacaktır. ( indirdiğin Launcher'den giriş yap)
Bir şey değil hocam oyunu kaldırın yeni kurulum yapın mesajına çözüm verirseniz konu çözülmüş olur.

Sağda tik var ona tıklayın yeter.

Sorun Epic'den kaynaklı :D boşuna sildirtmeyelim adama sorun herkeste var.
Genel bir sorun ben ve 10a yakın arkadaşımında açılmıyor nexustan mod Launcher indir Bannerlord için dosyayı oyun dizinine at en azından singleplayer oynanacaktır. ( indirdiğin Launcher'den giriş yap)
Bir şey değil hocam oyunu kaldırın yeni kurulum yapın mesajına çözüm verirseniz konu çözülmüş olur.

Sağda tik var ona tıklayın yeter.

Sorun Epic'den kaynaklı :D boşuna sildirtmeyelim adama sorun herkeste var.

Çözüm
Son düzenleme:
Benim arkadaşım oyunu korsan indirdi, oyunu gayet rahat sıkıntısız oynuyor. Sonra ben flashtan bütün dosyaları aktardım, crackini de yaptım. Gittim Bannerlord. Native yönetici olarak başlattım, tam açılacak gibi siyah ekran oluyor sonra atıyordu, bende gittim Bannerlord'u yönetici olarak açmaya çalıştım yine aynı şekilde siyah ekran vs. bu sefer bir yazı çıktı ekranda "the application faced a problem..." evet hayır şeklinde, iki türlü de açılmadı.(sistem minimuma uygun gibi bir şey.)Lütfen cevaplayın, cevaplarsanız çok sevinirim

Yeni konular

Geri
Yukarı