Mount & Blade Benzeri Oyun Önerisi

Arkadaşlar selam, ben Mount & Blade benzeri bir oyun arıyorum ama ordu yönünden benzer. Ben eskisi gibi at üstünde çarpışan büyük orduların savaştığı bir oyun arıyorum. Asıl önemli olan özelliği Ortaçağ zihniyetinde orduların savaştığı FPS bir oyunu olması. Önerisi olan var mı ?

Total War oyunlarını öneririm. Ama o da FPS değil, aklıma geldikçe yazmaya çalışırım.
Birde, eğer denemediysen Mount and Blade modlarını deneyebilirsin.

Aradığın oyun 14 Şubat'ta çıkacak olan For Honor'a benziyor. Şuan için Mount and Blade türü bir oyun öneremiyorum çünkü bilmiyorum. Ben de bu konsepte hayranım. deathfullyx in de dediği gibi Mount and Blade'in modlarını deneyebilirsin oynamadıysan.

Aradığın oyun 14 Şubat'ta çıkacak olan For Honor'a benziyor. Şuan için Mount and Blade türü bir oyun öneremiyorum çünkü bilmiyorum. Ben de bu konsepte hayranım. deathfullyx in de dediği gibi Mount and Blade'in modlarını deneyebilirsin oynamadıysan.
For Honor oyununu bekliyorum bende ancak o Mount & Blade ile pek bir alakasız. Onun haricinde benim asıl aradığım özellik ordu ve gerçekçilik. Teşekkür ederim yorumun için :)

For Honor oyununu bekliyorum bende ancak o Mount & Blade ile pek bir alakasız. Onun haricinde benim asıl aradığım özellik ordu ve gerçekçilik. Teşekkür ederim yorumun için :)
Haklısınız, Mount and Blade ile çok alakalı değil fakat gameplay'inden savaş, çarpışma aklımda kaldığı için yazayım dedim. Oyun güzel gözüküyor fakat Ubisoft'a pek güvenmiyorum :) Sabırsızlıkla Bannerlord'u bekliyorum ben açıkçası.

Oyun ordu yönetmek gibi değil ama gerçekten çok güzel korsanların vikinglerin ve şövalyelerin çarpıştığı oyun. Orta Çağ oyunu Adı Pirates Vikings and Knights.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı