Mount & Blade hangi oyunu daha iyi?

Mount & Blade serisinden hangisi daha iyi ?

• Oy verenlerin toplamı
    55
Warband kesinlikle serinin en peak noktası Bannerlord'da üstüne fazla bişey ekleyememişler gibi geldi bana tabii zamanla dediklerim değişebilir henüz oyun erken erişim olarak çıktı, Warband'ın en büyük artısı mod desteği ne ararsan bulabiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Warband kesinlikle serinin en peak noktası Bannerlord'da üstüne fazla bir şey ekleyememişler gibi geldi bana tabii zamanla dediklerim değişebilir henüz oyun erken erişim olarak çıktı, Warband'ın en büyük artısı mod desteği ne ararsan bulabiliyorsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Grafik farkı falan çok mu?

Grafik farkı çok mu
Bannerlord'u oynamadım hocam ama M&B serisi hiçbir zaman grafikleriyle ön planda olmadı zaten şu videoya bakabilirsiniz.

Warband kesinlikle serinin en peak noktası Bannerlord'da üstüne fazla bişey ekleyememişler gibi geldi bana tabii zamanla dediklerim değişebilir henüz oyun erken erişim olarak çıktı, Warband'ın en büyük artısı mod desteği ne ararsan bulabiliyorsun.

Mod olayı ne peki
Mod olayı nedir?

Son düzenleme:
Ben de en son çıkan oyununa merak saldım. İnternette filan okuyorum 5 milyon civarı filan satılmış diye fakat hala karar veremedim alayım mi almayayım mi diye.

Valla Bannerlord aldım yaklaşık 70 saati geçtim şimdiden kesinlikle tavsiye ediyorum. Kesinlikle Warband'a göre detay farkının çok olduğunu düşünüyorum oyunun eksik yönleri var evet fakat bu kadar da eleştiri olmaz sözüm "Warband'ın grafiklerini geliştirmişler önümüze koymuşlar" diyenleredir. Oyun 14 günde 10 kere güncelleme aldı arkadaşlar adamlar işinin başında oyuncuların geri dönüşlerine bakıyorlar yani. 8 sene sürdü evet karşımıza daha iyi bir oyun olabilirdi fakat oyun motoru yapacağız diye sürekli yeniden başlanılan bir proje bu o yüzden bu kadar uzun sürede karşımıza bu çıktı. Bannerlord'u al oyna kardeşim pişman olmazsın üzerine çok daha şey eklenecek. Zaten 2 saat oynama süresi geçmeden iade edersin beğenmezsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı