Mount & Blade II: Bannerlord olmasını istediğiniz özellikler

cod01

Decapat
Bu konuda herkes oyunda olmasını istediği veya geliştirilmesini istediği özellikleri yazsın. Ben başlıyorum.

Ordumuz yorulmalı. Warband'de ordumuz hiç yorulmuyor ve hep seyahat edebiliyoruz. Bannerlord'da bence ordumuz bir süre sonra yorulmalı ve askerlerden biri, yoldaşlardan biri veya bir grup asker sürekli seyahat etmekten yorulduklarını ve biraz dinlenmeleri gerektiğini söylemeli. Eğer çok yorulmuşlarsa bir kervansaraya gidip konaklama isteğinde bulunsunlar.

Ordumuzun su ve sıvı ihtiyacı olmalı. Warband'de yanımıza su alamıyoruz veya şarabın morale bir etkisi olmuyor. Bannerlord'da su ve içki (içecek) almazsak morallerin düşmesi ve hatta askerlerden sıvı almadıkları için hastalananların veya hastalanıp ölenlerin olması.

Ordumuzun mevsime ve hava durumuna göre hareket hızının değişmesi ve bunaltıcı sıcaklarda veya dondurucu soğuklarda konaklama isteğinde bulunması. Dondurucu soğuklarda ateş yakıp kamp yapma isteği de olabilir.

Taze et alıp kamp ateşinde pişirme olmalı.

Çölde çöl fırtınalarının olması.

Kervansaray inşa etme ve konaklama ücreti belirleme. Eğer fiyatı çok gelirse konaklayanların sayısının düşmesi ve zarar etmemiz. Veya inşa edilmiş bir kervansarayın işletmesini alabilelim ve işletelim ve kazandığımız parayı sahibiyle anlaşmamıza göre vergi verelim.

Kılıçlar zamanla körelsin ve bilememiz gereksin.

İsteyen Warband'deki gibi karakter yaratsın. İsteyen oyunda olan bir karakteri seçsin ve yönetsin. Çünkü bazıları karakteri geliştirmek için vakit harcamak istemiyor.

Kale savunmalarında kapı kırmaya çalışanların üstüne kızgın yağ falan dökelim.

Savaş yapmadan diplomasiyle toprak alma olsun. Yani şu köyünü ver ve seninle olan savaşımızı bitirelim gibi anlaşmalar yapalım.

Kalelerin etrafına hendekler kazalım ve hatta kalenin bulunduğu konuma göre yağmur yağdığı için zamanla o hendeklerin içine su dolsun.

18+ özelliği olsun. Savaşlarda düşmanın başını, kolunu, ayağını falan kesebilelim.

Son düzenleme:
Bu yazdıklarınızı taleworlds e-mailine atsanıza. :D
Cidden yaratıcı fikirler hiç akıllarına gelmemiştir diye düşünüyorum. Dediğiniz olaylar gelirse çok mantıklı olur.
Ben oyunda karakterin oyunda geçen süreye göre yaşlanması.
Karakterin yaşlanıp ölmesi.
Karakterin yaşlanmadan önce çocuk yapıp karakterimiz öldükten sonra çocuk karaktere geçip oynayabilmemiz.
İsterdim.

Bu yazdıklarınızı taleworlds e-mailine atsanıza. :D.
cidden yaratıcı fikirler hiç akıllarına gelmemiştir diye düşünüyorum. Dediğiniz olaylar gelirse çok mantıklı olur.
Ben oyunda karakterin oyunda geçen süreye göre yaşlanması.
Karakterin yaşlanıp ölmesi.
Karakterin yaşlanmadan önce çocuk yapıp karakterimiz öldükten sonra çocuk karaktere geçip oynayabilmemiz.
İsterdim.

Bence herkes yazsın. Direkt konuyu mail atarız.

Her şey iyi hoş da yazınca ne değişecek :D adamlar "hmm, acaba Technopat forumundakiler ne diyor şunlara bir bakalım da oyuna ekleriz." Mi diyecekler :D.

Müşteri istekleri her satıcı ve hizmet veren için önemlidir. Eğer istenilen şey satıcının veya hizmet verenin kar etmesini sağlamazsa satıcı veya hizmet veren uygun bir dille farklı bir şekilde yapalım der.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı