Mount & Blade II: Bannerlord Oyundan Atma Problemi

ÖmerAk361

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, iyi günler. Büyük bekleyişler sonucunda birincisinin bağımlısı olduğum oyunun ikincisi çıktı. Çıkar çıkmaz oyunu satın aldım ve büyük bir heyecanla oyunu indirdim. Daha 5 dakika oynayamadan oyundan attı ve fotoğraftaki hatayı verdi. Ekran kartım ve işlemcim AMD. Bu hata ile karşılaşan veya çözüm önerisinde bulunabilecek birisi yardımcı olursa sevinirim.

DF2B9FF5-6E5E-4891-A829-4D7495A2E362.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ya bugün bir arkadaşımın yayınına katıldım. Türkçe yapayım dedi oyunu dedim ingilizce kalsın, yok dedi Türkçe oynayalım Türkçe oyuna girmedi! İngilizce yaptık oyuna girdi.

Aga çözü bileniniz var mı bilmiyorum ama bende şöyle. Oyuna giriyor beyaz ekran geliyor falan buraları geçiyor tam Mount and Blade Bannerlord yazsı çıkıyor altta at koşuyor işte Yükleme ekranı... Ama yükleme ekranının 10CU saniyesinde falan atıyor (oyun torrentden indirildi orijinal değil) ama arkadaşımda denedik tamamen sorunsuz açıldı. Çözüm bulunursa sevinirim

Hatanın aynısını aldım ve şuanda steamda ki bütün oyunlarda problem yaşıyorum masaüstüne atıyor ve pc kendini kapatıyor masaüstüne attıktan sonra GPU bağlantısını kesmiş olduğunu görüyorum. Sistemin laptop RTX 2060 6GB 16 GB RAM İ7 8750H

Aga çözü bileniniz var mı bilmiyorum ama bende şöyle. Oyuna giriyor beyaz ekran geliyor falan buraları geçiyor tam Mount and Blade Bannerlord yazsı çıkıyor altta at koşuyor işte Yükleme ekranı... Ama yükleme ekranının 10CU saniyesinde falan atıyor (oyun torrentden indirildi orijinal değil) ama arkadaşımda denedik tamamen sorunsuz açıldı. Çözüm bulunursa sevinirim
hocam nasıl düzeltildiğini buldunuz mu

Geri
Yukarı