Mount & Blade II: Bannerlord'a 19 Eylül'de zam geliyor!

Evet oyunun yeni fiyatı 1.000 TL oldu, hayırlı olsun.
Fazla uçmasanız mı? Fiyatı en kötü ihtimal ile iki katına çıkarırlar sadece. Daha yukarısı "Türk fırması neden yerelleştirme yapmadı" diye büyük tartışmalara sebep çıkartır. Geçen sene yine tam bu zamanlarda zamlanmıştı. 1 sene içerisinde TR ekonomisinin daha dibe batışı ve yabancı kullanıcıların Türkiye ve Arjantin üzerinden çok daha ucuza oyun alma girişimlerini ele alırsak belli ki adamlar için zam artık kaçınılmaz olmuş. Ayrıca oyunun halen Game Pass'te olduğunu hatırlatmış olayım.

Fazla uçmasanız mı? Fiyatı en kötü ihtimal ile iki katına çıkarırlar sadece. Daha yukarısı "Türk fırması neden yerelleştirme yapmadı" diye büyük tartışmalara sebep çıkartır. Geçen sene yine tam bu zamanlarda zamlanmıştı. 1 sene içerisinde TR ekonomisinin daha dibe batışı ve yabancı kullanıcıların Türkiye ve Arjantin üzerinden çok daha ucuza oyun alma girişimlerini ele alırsak belli ki adamlar için zam artık kaçınılmaz olmuş. Ayrıca oyunun halen Game Pass'te olduğunu hatırlatmış olayım.

Zam geldiği zaman göreceğiz.

Yerli firma bile tokatlıyor.

Ohhh ikisini de aldım oohhhhh rustclash ve banditcamp sağ olsun. Bazı oyunlar Steam'de olmalı diye düşünüyorum Pass yerine, Bannerlord'da öyle bir oyun.
Haklılar bu arada.

Ne biçim bir zaman da yaşıyoruz arkadaş ya zam görmediğimiz gün yok her şeye zam geliyor arkadaş. Her şey lüks olmaya başladı.
Maalesef yapılacak bir şey yok, adamlar uzun süredir 50 dolarlık oyunu bizde 350 TL'den sattılar. Dolar kurunu 7 TL'den almışlar, kur şu an 27'ye yakın seviyede.

Şimdi bir araştırma yaptım eğer ilk zam ile aynı oranda zam yapılırsa yaklaşık(~)515TL'lik bir fiyat çıkıyor.Ama ben şahsen 600 ila 800TL bandında olmasını bekliyorum.Çünkü ilk zam yapıldığında baya insaflı davranıp neredeyse 1/3'ü fiyatına satış yapmışlar.Bu sefer böyle bir iyilik (eğerki aşırı milliyetçi vesaire değillerse)yapmaları için bir sebep göremiyorum.

250 TL'ye almıştım 90 saat oynayıp bıraktım. Belli bir yerden sonra sürekli savaşıp duruyorum çünkü. Oyunda diplomasi bayağı bir eksik. Bundan dolayı sıkılmıştım.

TaleWorlds, burada da paylaşıldığı üzere bölgesel fiyatlandırmalarda değişikliğe gidiyor. Fiyatlandırmaların değişeceği bölgelerde Türkiye'de mevcut. Zam gelmeden önce almayı planlayan dostlarımız hâla daha almayı planlıyorlarsa bu son fırsat.

TaleWorlds'ün paylaşımına ait Türkçe çeviri:

Eki Görüntüle 1941043

Nasibimizde yokmuş deyip geçiyoruz hedeflerimiz büyük.😞

Geri
Yukarı