Mount & Blade II: Bannerlord'u Erken Erişimde Alacak mısınız?

Alacak Mısınız?

• Evet.

Oy: 54 37,5%
  • Hayır.

Oy: 45 31,3%
  • Belki.

Oy: 45 31,3%

• Oy verenlerin toplamı
    144
Beta'ya kayit olmak icin formu doldurdum. Sanirim yuksek sistem ve dusuk sistemli pclerin ne kadar iyi optimize oldugunu test etmek icin actilar bu betayi. Ayrica steam key kismina girilen key rekoru kac olucak acaba ben 7-8 tane key girmistim.

Beta'ya kayit olmak icin formu doldurdum. Sanirim yuksek sistem ve dusuk sistemli pclerin ne kadar iyi optimize oldugunu test etmek icin actilar bu betayi. Ayrica steam key kismina girilen key rekoru kac olucak acaba ben 7-8 tane key girmistim.
M&B Collection ile satılan ürünlerin keyleri girilecek sadece. DLC'leri de girdin mi?

200-300₺ arası olursa üzerine 100₺ daha koyup Dying Light 2 ile Cyberpunk 2077 veya Watch Dogs: Legion alırım, o oyuna ancak 100₺ değer, üstü değil.
Legion, 1 gibi olacak galiba. Balon olma ihtimali yüksek.

+200₺ çıkarsa almam zaten o kadar bekletme üstüne fazla fiyat aşırı derecede saçmalamak olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı