Mount Blade serisi oynama sırası nasıl?

Hocam grafikleri boş verin. Belli noktalarda Warband daha bile iyi Bannerlord'dan. O yüzden kesinlikle pişman etmez.
Ama yine de indirim bekleyin derim çok iyi fiyatlara düşüyor.
Warband güzel oyun fiyatını sonuna kadar hak ediyor ama indirim bekleyebilirsiniz isterseniz.
1620209730621.png

Hangi paketi alayım Bannerlord'u başka bir PC'den daha sonra oynarıwm diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1008421
Hangi paketi alayım Bannerlord'u başka bir PC'den daha sonra oynarıwm diye düşünüyorum.

En sondaki paketi öneririm. DLC'leri ve with the fire and storm spin off oyunu da denenmesi gereken bir oyun. Dediğim gibi ilk oyun gereksiz kaçabilir ama toplam seriyle beraber 5 TL'ye denk geliyor alın gitsin.

Oyunlar nasıl? Çok uzun ve zor mu ve oyundaki amaç ne? Oynadığınızı düşündüğüm için soruyorum.

Yani herhangi bir senaryosu olmadığı için ve senaryoyu sen çizdiğin için bir tık uzun. Çok zor değil. Amaç da kendine bir karakter ve yol çizip devam etmek. Mesela bir krallık kurup diğerleriyle falan savaşıyorsun başka krallıklarla ittifak yapıyorsun falan. Rol yapma strateji birleşimi bir şey. Savaş anımda da karekterini sen kontrol ediyorsun ve üstten görünümlü strateji oyunları gibi değil de tps görüş açısından direkt aksiyona giriyorsun.

Yani herhangi bir senaryosu olmadığı için ve senaryoyu sen çizdiğin için bir tık uzun. Çok zor değil. Amaç da kendine bir karakter ve yol çizip devam etmek. Mesela bir krallık kurup diğerleriyle falan savaşıyorsun başka krallıklarla ittifak yapıyorsun falan. Rol yapma strateji birleşimi bir şey. Savaş anımda da karekterini sen kontrol ediyorsun ve üstten görünümlü strateji oyunları gibi değil de tps görüş açısından direkt aksiyona giriyorsun.
Anladım teşşekür ederim arkdaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı