Mount & Blade: Warband esir akrabayı kurtarma görevi

Heroxira1

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Mount & Blade: Warband'da yeni bir kayıt açtım, ilk görevleri hallettim (Gergin görünüşlü adam vs.) Sonra devriye gezen kralın biri ile konuşup esir düşmüş akrabasını kurtarma görevi aldım ama görevi nasıl yapacağımı bilmiyorum, esirin tutulduğu kaleye gittim fakat hiçbir saldırı ile alakalı bölüm çıkmadı. Ne yapacağım? Görevim Q'ye basınca "Bir esiri fidyeli veya fidyesiz kurtar" Kral bana fidye için 5000'e kadar verebileceğini söyledi, herhangi bir Han'a gidip bu parayı versem esirimi satın alabilir miyim?

Şehir merkezinde dolaş seçeneğine tıkla sonra kalenin yanına git. Kapıdaki Gardiyan'ı öldürüp içeri girmen gerekecek. Sonrasında kurtardığın kişiyle birlikte kaçman lazım.

Çok teşekkürler, ben de saçma saçma etrafta geziniyordum, peki o kralla olan -4 moralimden ne gibi bir zararım olur?

Görevi yaparsanız ilişkiniz diğer görevlere göre daha çok artar. Yapamazsanız da tam tersi olarak eksilir. Eğer sormak istediğiniz bu ise.

Görevi yaparsanız ilişkiniz diğer görevlere göre daha çok artar. Yapamazsanız da tam tersi olarak eksilir. Eğer sormak istediğiniz bu ise.
Esiri kaçırdığım kraliyetin kralı ile moralim -4 düştü, bir zararı olur mu? diye sordum.

Birde ben esiri kaçırıyorum fakat peşimden gelmiyor? olduğu yerde duruyor peşimden yürümüyor.
1616685506576.png

Esiri kaçırdığım kraliyetin kralı ile moralim -4 düştü, bir zararı olur mu? diye sordum.

Birde ben esiri kaçırıyorum fakat peşimden gelmiyor? olduğu yerde duruyor peşimden yürümüyor.
Eki Görüntüle 940614
Bir zararı olmaz. Gelmemesi sorun değil, bug olmuştur. Şehirde birkaç muhafız var zaten, onları öldürün. Otomatik olarak atacaktır şehirden sizi.

Bir zararı olmaz. Gelmemesi sorun değil, bug olmuştur. Şehirde birkaç muhafız var zaten, onları öldürün. Otomatik olarak atacaktır şehirden sizi.
Şehirdeki muhafızları öldürdüm zaten, bir de öyle konuşmayı denedim ama olmamıştı
Adamla konuşun. Olmazsa görevi tekrar yapın buga girmiş olabilir.
Adamla konuşulmuyor üstüne gelince adı yazıyordu o kadar.

Ama çözdüm, muhafızları öldürdükten sonra şehirin kapısından iyice uzaklaştıktan sonra ''Bölgeden Ayrıl'' seçeneği çıktı.

Geri
Yukarı