Mount Blade Warband sığır görevi nasıl geçilir?

Sırtınızı bir krallığa yaslayın derim ama siz bilirsiniz.

Aslında bende tek başıma ilerlemeyi deneyebilirim. Sürekli bir krallığa bağlanmaya çalışıyorum. Peki, bir yer alıp kendi krallığını kurunca çok zor olmuyor mu?

Daha fethetmedim bir yer ordumu geliştiriyorum bayağı gelişti biraz daha gelişince veagir krallığından başlıcayacağım krallığa bağlanırsam fethettiğim yeri kral ya kendine alır ya da başka derebeyine verebilir komutan olmayı düşünmüyorum yani. Kendin ilerle tavsiyem sana kalmış yani.

Daha fethetmedim bir yer ordumu geliştiriyorum bayağı gelişti biraz daha gelişince veagir krallığından başlıcayacağım krallığa bağlanırsam fethettiğim yeri kral ya kendine alır ya da başka derebeyine verebilir komutan olmayı düşünmüyorum yani. Kendin ilerle tavsiyem sana kalmış yani.
Deneyeceğim hocam, ayarlarda ki zorluk yüzdeniz kaç?

Deneyeceğim hocam, ayarlarda ki zorluk yüzdeniz kaç?

1622984568400.png

Ses hariç pek buralara dokunmadım.

Sizin ayar nasıl bende öyle yapayım.
Bilgisayara geçtiğim zaman unutmazsam SS alıp göndereyim ama, "oyuncunun aldığı zarar normal", "dostların aldığı zarar 1/2", "dövüş yapay zekası iyi", "strateji yapay zekası iyi" yapınca zorluk %79 oluyor diye hatırlıyorum. Ben %79 zorlukta oynuyorum. Eğer sisteminizi zorlamayacak da savaş büyüklüğünü de 150 yapın bence.

Sırtınızı bir krallığa yaslayın derim ama siz bilirsiniz.

Aslında bende tek başıma ilerlemeyi deneyebilirim. Sürekli bir krallığa bağlanmaya çalışıyorum. Peki, bir yer alıp kendi krallığını kurunca çok zor olmuyor mu?
Hocam krallıktan ayrılırken kimle savaştaysanız onun topraklarından bir yer alın. Ben svadya'nın içinden aldım adamlarla ilişkim 100 kaldı bomboş kale.

Yeni konular

Geri
Yukarı