Mount Blade Warband grafik ayarları nasıl olmalı?

Resul1780

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibi. Oyundaki grafik ayarlarının bazılarını biliyorum ama bilmediklerim var onları size sormak istiyorum. İlki karakter detayı denen bir ayar var açtım kapadım bir fark göremedim. Tam olarak ne işe yarıyor acaba?

Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibi. Oyundaki grafik ayarlarının bazılarını biliyorum ama bilmediklerim var onları size sormak istiyorum. İlki karakter detayı denen bir ayar var açtım kapadım bir fark göremedim. Tam olarak ne işe yarıyor acaba?
Hocam en düşüğe alın gitsin. HDR modunda benim gözlerim acıyor. Ayrıca karakter ve doku detayını fulleyebilirsiniz. Kanları açık yapın. Ceset sayısını istediğiniz bir sayı yapın.(0'ı tercih etmiyorum.)

Karakter detayını sıfırladığınızda karakterin gözü yokmuş gibi görünecek kadar düşüyordu grafik sanırsam. Performans seçeneklerinden biri.

Bende 2 GB ekran kartı, 6 GB RAM ve 2.5 GHz'lik i5 3210M işlemci var. İyi bir sistem değil fakat bu oyunu oyunun eski oluşundan kaynaklı olarak en yüksek grafiklerde 60 FPS oynayabiliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı