Mount & Blade Warband kendi krallığını kurma

Umut Özdoğan

Femtopat
Daha fazla  
Ben bir süredir oyunu oynuyorum Svadya krallığı ile ilişkim 100 üstünde ve mareşalim bana Sargoth, Tihr şehirleri ve bazı kaleler köyler verildi. kralla ilişkim +50 ben kendi krallığımı kurmak istiyorum ama nasıl yapacağım? Bana saldırırlar mı avlarlar mı? Yanımda iyi anlaşan 8 yoldaş var. Formlarda gördüğüm her şeyi aldım sadece krallık kurmak lazım. haftalık 10K kazanıyorum, nasıl Svadya'dan ayrılıp kendi krallığımı kuracağım?

Ben bir süredir oyunu oynuyorum Svadya krallığı ile ilişkim 100 üstünde ve mareşalim bana Sargoth, Tihr şehirleri ve bazı kaleler köyler verildi. kralla ilişkim +50 ben kendi krallığımı kurmak istiyorum ama nasıl yapacağım? Bana saldırırlar mı avlarlar mı? Yanımda iyi anlaşan 8 yoldaş var. Formlarda gördüğüm her şeyi aldım sadece krallık kurmak lazım. haftalık 10K kazanıyorum, nasıl Svadya'dan ayrılıp kendi krallığımı kuracağım?
Yeminini bozacaksın. Sonrada bir kaleye saldırıp krallığını kuracaksın.

Bildiğim kadarıyla kalelerde bulunan prenslerle anlaşmanız gerekiyordu, ya da tam hatırlayamıyorum. Bir tane video vardı, eğer bulursam buraya yazarım.
Yeminini bozacaksın. Sonrada bir kaleye saldırıp krallığını kuracaksın.
Evet, evet! Videoda bunu diyordu unutmuşum.

Ben ilk krallığımı bir hükümdarın hizmetinde aldım. Misal svadyaya bağlılık yemin ediyorsun sonra bir şehir sana verene kadar bekliyorsun. Sonra krala yemini bozuyorsun. Kral sana diyor ki gidebilirsin. Ama şehir bende duracak. Sen yok dersen şehir sende duruyor krallığın kuruluyor ama svadya savaş açıyor.

Diplomacy modu yüklümü.
Hiç mod yüklemedim direk hikaye modunda oynuyorum
Ben ilk krallığımı bir hükümdarın hizmetinde aldım. Misal svadyaya bağlılık yemin ediyorsun sonra bir şehir sana verene kadar bekliyorsun. Sonra krala yemini bozuyorsun. Kral sana diyor ki gidebilirsin. Ama şehir bende duracak. Sen yok dersen şehir sende duruyor krallığın kuruluyor ama svadya savaş açıyor.
1000 günden fazla günüm var eğer yıkılırsam çok üzülürüm net bir şekilde nasıl krallık kurup yaşayacağım
Bir de eğer kale fethedeceksem taktik verir misiniz hep kaybediyorum ölüyorum zırhım kılıcım hepsi en iyisi 100k üstü param da var ama olmuyor taktik lazım

Son düzenleme:
Hiç mod yüklemedim direk hikaye modunda oynuyorum.

1000 günden fazla günüm var eğer yıkılırsam çok üzülürüm net bir şekilde nasıl krallık kurup yaşayacağım.
Bir de eğer kale fethedeceksem taktik verir misiniz hep kaybediyorum ölüyorum zırhım kılıcım hepsi en iyisi 100K üstü param da var ama olmuyor taktik lazım.

Kralın bir şeyi vardı. Orduyu falan topluyordu. Yarbaydı sanırım adı. O olmak için bir şeyler yapabilirsin. Sonra kralın kızıyla evlenebilirsende alabilirsin dye biliyorum. Veya Save'i arttır. Oyunda 1 gün geçir bir şey yapma sonra ise başka bir slota oyunu kaydet ve o Save üzerinden dene.

Adım 1:
Krala git ve yeminini boz. İlişkiniz bayağı düşecek, haberiniz olsun.

Adım 2:
Bir kale fethet. Bu şekilde savaş açmış olacaksın, ayrıca çoğu krallık "Hayırdır lan" diyecek ve sana savaş açacak. Dikkat et.

Adım 3:
Soylularla konuş ve onları safına çekmeyi dene, bu şekilde daha güçlü olursun. Eğer iyi anlaştığın soylu sayısı azsa zorlanabilirsin. Dikkat et.

İyi oyunlar!

Adım 1:
Krala git ve yeminini boz. İlişkiniz bayağı düşecek, haberiniz olsun.

Adım 2:
Bir kale fethet. Bu şekilde savaş açmış olacaksın, ayrıca çoğu krallık "Hayırdır lan" diyecek ve sana savaş açacak. Dikkat et.

Adım 3:
Soylularla konuş ve onları safına çekmeyi dene, bu şekilde daha güçlü olursun. Eğer iyi anlaştığın soylu sayısı azsa zorlanabilirsin. Dikkat et.

İyi oyunlar!
Tamam deneyeceğim zaten bir karım var o zmaan yeminimi bozacağım bir kale fethedeceğim ve kralla dost olmak isteyeceğim yani biraz barışçıl davranacağım sonra büyüyüp gelişirim teşekkürler bir şey olursa buraya yazarım iyi günler

Tamam deneyeceğim zaten bir karım var o zmaan yeminimi bozacağım bir kale fethedeceğim ve kralla dost olmak isteyeceğim yani biraz barışçıl davranacağım sonra büyüyüp gelişirim teşekkürler bir şey olursa buraya yazarım iyi günler
Krala yeminini bozarsan mevcut bütün şehir ve kalelerini kaybedersin. Bir şehri veya kaleyi fethedip sana verilmesini iste kral vermezse o zaman iki seçenek sunar. Peki, kralımız daha iyi bilir dersen sıkıntı yok aynen devam edersin. Fethettiğin yeri kral başka lorda verir. Ama isyan edersen şehir ve kalelerin elinde kalır kendi krallığını kurmuş olursun tabi isyan ettiğin krallık ile savaş patlak verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı