Mount & Blade Warband zorluk

erdenet

Hectopat
Oyunda bayağı ilerlediğim için müdahalede bulunmak istemiyorum ama oyunun normal zorluk ayarı bu mu arkadaşlar? Hiç ellemedim direk açtım oynadım. Gerçekçilik açısından nasıl bu zorluk ayarı? Dediğim gibi ilerledim kaleler falan aldım vaegir elendi falan o yüzden bu kadar süre bu ayarda gittim eşit olsun diye müdahale etmek istemiyorum ama gerçekçilik gider mi bu ayarlarda o endişem var?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    2,3 MB · Görüntüleme: 346
Oyunda bayağı ilerlediğim için müdahalede bulunmak istemiyorum ama oyunun normal zorluk ayarı bu mu arkadaşlar? Hiç ellemedim direk açtım oynadım. Gerçekçilik açısından nasıl bu zorluk ayarı? Dediğim gibi ilerledim kaleler falan aldım vaegir elendi falan o yüzden bu kadar süre bu ayarda gittim eşit olsun diye müdahale etmek istemiyorum ama gerçekçilik gider mi bu ayarlarda o endişem var.

Oyundan zevk almak istiyorsan tüm zorluk ayarlarını Full'e.

Varsayılan ayarlar bu şekildedir Warband'da. Diğer oyunlardaki "Very Easy" ayarına tekabul ediyor. Ancak şunu da düşünmek lazım, tüm ayarları fullersen oyun biraz daha simülasyon tarzına dönüşüyor. Savaşlarda yiyeceğin bir ok bile ölmene neden olabilir. Veya parti üyelerin sürekli ölmeye başlar ve mütemadiyen köy köy gezip adam toplaman gerekebilir. Oyun süresini uzatır ve ciddi zorlaştırır. O nedenle yalnızca düşman yapay zekasını artırmanı öneririm. Alınan hasarlar bu şekilde kalınca daha keyifli oluyor (benim için). Ancak herkesin tercihi farklıdır tabii.

Varsayılan ayarlar bu şekildedir Warband'da. Diğer oyunlardaki "Very easy" ayarına tekabül ediyor. Ancak şunu da düşünmek lazım, tüm ayarları fullersen oyun biraz daha simülasyon tarzına dönüşüyor. Savaşlarda yiyeceğin bir ok bile ölmene neden olabilir? Veya parti üyelerin sürekli ölmeye başlar ve mütemadiyen köy köy gezip adam toplaman gerekebilir. Oyun süresini uzatır ve ciddi zorlaştırır. O nedenle yalnızca düşman yapay zekasını artırmanı öneririm. Alınan hasarlar bu şekilde kalınca daha keyifli oluyor (benim için). Ancak herkesin tercihi farklıdır tabii.

Gerçekçi olanda bu zaten bir ok yediğinde ölmen lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı