Mount & Blade: Warband'de neler yapıyorsunuz ?

Cimbomlu Wassup

Centipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar , Mount&Blade:Warband oynarken neler yapıyorsunuz? Örnek olarak hangi krallıkta başlıyor, nasıl gelişiyorsunuz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkçe'ye çevirisini yapmıştım biraz, sıra silahlara gelince oyunu kendi çevirimle oynama hevesim kaçtı. Cidden o kadar silahla oynanıyor mu o oyun? Yoksa bulduğunuzu-düşürdüğünüzü(?) kullanıp devam mı ediyorsunuz?

Arkadaşlar, Mount&Blade: Warband oynarken neler yapıyorsunuz? Örnek olarak hangi krallıkta başlıyor, nasıl gelişiyorsunuz?

Ben şahsen genelde nord veya svadya’da başlarım özellikle veager ve kergitlerde başlamamaya dikkat et zira o bölgelerde çok tundra hayutu ya da bozkır haydutları bulunuyor svadyayı güvenli olduğu için, nordu ise tamamen zevk meselesi için seçiyorum ayrıca genelde svadya’nın paralı askeri oluyorum her sözleşme bitimine kadar onlara sadık kaldığın ay, yıl boyunca aldığın dinar sayısı da artıyor. 🙃

Mount and Blade çok güzel zaman geçirebileceğin bir oyun grafikleri kötü olsa da gerçekten çok eğlenceli bir oyun istediğin krallıktan başlıyorsun ve köylerden topladığın ve hanlardan topladığın adamlarla bir ordu kuruyorsun ve bir kralın altında lord oluyorsun ve kendi kalelerini fetederek kendi krallığını kuruyorsun oyunda küçük hikayelerde var mesela bir köyü haydutlar basıyor ve sen kurtarıyorsun falan falan işte en az 30 saat en fazla 200 saat oynarsın.

Oyunuda kalmaya çalışıyorum. Oyunu yeni aldım. Savaş modunda sürekli oyundan atıyor. :)

Not: M&B görünce direk Bannerlord gibi yazdım. Ciddiye almayınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı