Mouse Bloody A9 mouse orta tuşu çalışmama sorunu

Ozzturk

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar dün gece faremin tekerleği çalışıyordu. Sabah yani şuan açtım çalışmamaya başladı. Birkaç foruma göz attım ama işe yarar bir çözüm bulamadım. Mouse Bloody A9. Sorunu çözdüm arkadaşlar. USB çoklayıcı kullanıyordum ondan çıkardım bilgisayarın USB girişine bağladım. Düzeldi sonra tekrar çoklayıcıya bağladım düzeldi.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar dün gece faremin tekerleği çalışıyordu. Sabah yani şuan açtım çalışmamaya başladı.
Bu cümlenden Bloody kullandığını anladım. :) Sorunu tekrar yaşayacaksın kardeşim. Defalarca kez yaşayacaksın hemde. USB girişini çıkartıp taktığında veya Bloody yazılımı ile mode değişikliği yaptığında sorun düzelecek. Sonra tekrar yaşayacaksın. Çözümü basit. Windows 8.1 ile kaynaklı bir sorun. İşletim sistemin nedir?

Benimki Bloody A6 bendede aynı sorun vardı hatta tekerlekle yeni sekme açma özelliği gitmişti drivera girdim profili yönetten sadece m1 standartı seçili yaptım birde profili seçten standart yaptım düzeldi bence dene.Başka bir konuyada yazdım yardımcı olmuşumdur İnşallah :D:D:D:D
Ekran Alıntısı.PNG

Benimki Bloody A6 bendede aynı sorun vardı hatta tekerlekle yeni sekme açma özelliği gitmişti drivera girdim profili yönetten sadece m1 standartı seçili yaptım birde profili seçten standart yaptım düzeldi bence dene.Başka bir konuyada yazdım yardımcı olmuşumdur İnşallah :D:D:D:DEki Görüntüle 307409

Başka konu açtıysanız buraya yazmanıza gerek yok. Bir zahmet kuralları okuyun.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı