Mouse çift tıklama sorunu

297179

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhaba herkese aslında bu sorun mouse u aldığımdan beri var. İzlediğim videoda aygıt yöneticisinden fazladan kendi mousem dışında gözüken bir HID uyumlu fare var onu devre dışı bırakınca düzeliyor ama bilgisayarı her yeniden açtığımda o yeniden etkin hale geliyor bazen bilgisayarı açar açmaz oyuna giriyorrum ve onu devre dışı bırakmayı unutuyorum haliyle ban fazlasıyla sorun çıkarıyor aygıt yöneticisinde gözüken ekstra fare (şu an devre dışı bıraktığım);

1587465635973.png

Durum bu yardımcı olursanız sevinirim.

Mouse markası nedir benim Logitech G300 mousemda da aynı sıkıntı olmuştu mouse açıp temizlemiştim sıkıntı çözülmüştü fakat temizliyceksen ilk önce firmaya garanti dışında kalıyor mu diye sormanı tavsiye ederim.

garantisi felan kaldığını sanmıyorum ayrıca o kadar pahallı bir mause değil 30-40 TL arası bir şey

Mousenizin internette temizleme videolarını arayın bulabilirseniz dikkatli bir şekilde temizleyip tekrar deneyin onun dışında aklıma bir şey gelmiyor üzgünüm.

Sorun değil yine de teşekkürler.
Aslında mousenin ismini yazmıştım ama site başlıktan silmiş
hiper X50B kablosuz mouse

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı