Mouse hangi markadan alınır?

Başlıkta yazdığı gibi mouse hangi markadan alabilirim Rampage alacaktım ama coğu kişinin memnun kalmadığını gördüm sizce hangi marka alınır?

Rampage uzak dur oyuncu mouse adı adına makyajlı mousedan başka bir şey değil SteelSeries Corsair VS al

Rampage idarelik kullanım dışında alınmamalı bence 1 yıldan fazla kullandıktan sonra genelde sorun çıkmaya başladı hep bende.

Steel Series Prime al rahatına bak be abiii, Logitech G203 al bütçen düşükse m300s al ama al yani düzgün bir şey al...

Bütçe nedir? Oyun için mi kullanacaksınız?

Markadan ziyade en önemli faktör bütçe. Bütçeniz nedir?

Bütçem 600TL 1000TL arası ama yazın başlarında alacağım için fiyatların ne kadar değişeceğini tahmin edemiyorum şu anda önerdiğiniz o zaman 2000TL de olabilir ben sadece marka açısından sordum.

SteelSeries Prime al rahatına bak be abiii, Logitech G203 al bütçen düşükse M300s al ama al yani düzgün bir şey al...

Bende SteelSeries almayı planlıyorum ama yine de tam emin değilim görünüş açısından.

PulseFire Haste bakabilirsiniz şu anlık.

Steel Series Prime al rahatına bak, üste artan para da sana kalır.

Prime ya da PulseFire Haste mantıklı gibi.

Evet almamalısın bende de Rampage Kyojin var hem hassasiyet hem kalite hem de tekerlekte sorun var aşırı kötü.

Bende şu anda Rampage limbo kullanıyorum ama 2 yıldır gayet rahat sadece benden dolayı rengi soldu biraz.

Biz de kendi fikrimizi beyan ettik, uzatmıyorum ayrıyeten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…