Mouse hangi markadan alınır?

Başlıkta yazdığı gibi mouse hangi markadan alabilirim Rampage alacaktım ama coğu kişinin memnun kalmadığını gördüm sizce hangi marka alınır?

Rampage uzak dur oyuncu mouse adı adına makyajlı mousedan başka bir şey değil SteelSeries Corsair VS al

Steel Series Prime al rahatına bak be abiii, Logitech G203 al bütçen düşükse m300s al ama al yani düzgün bir şey al... :D

Bütçe nedir? Oyun için mi kullanacaksınız?

Markadan ziyade en önemli faktör bütçe. Bütçeniz nedir?

Bütçem 600TL 1000TL arası ama yazın başlarında alacağım için fiyatların ne kadar değişeceğini tahmin edemiyorum şu anda önerdiğiniz o zaman 2000TL de olabilir ben sadece marka açısından sordum.

SteelSeries Prime al rahatına bak be abiii, Logitech G203 al bütçen düşükse M300s al ama al yani düzgün bir şey al... :D

Bende SteelSeries almayı planlıyorum ama yine de tam emin değilim görünüş açısından.

Bütçem 600TL 1000TL arası ama yazın başlarında alacağım için fiyatların ne kadar değişeceğini tahmin edemiyorum şu anda önerdiğiniz o zaman 2000TL de olabilir ben sadece marka açısından sordum.

Bende SteelSeries almayı planlıyorum ama yine de tam emin değilim görünüş açısından.

PulseFire Haste bakabilirsiniz şu anlık.

Steel Series Prime al rahatına bak, üste artan para da sana kalır.

Prime ya da PulseFire Haste mantıklı gibi.

Biz de kendi fikrimizi beyan ettik, uzatmıyorum ayrıyeten.

Yeni konular

Geri
Yukarı