Mouse hareket ettirince çıkan ses

Meteret

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar.
Monster'in Abra A5 v16.6.5 modelini kullanıyorum. Alalı da en fazla 1 hafta oldu. Kulağıma bir ses takıldı. Mouse'u hareket ettirince Touchpad'in alt kısmı gibi bir yerden ya da hoparlörden(hoparlörler ön tarafta altta yer alıyor.) Bir cızırtı gibi bir ses geliyor. Driverlarımı, Windows'umu güncelledim. Nedir bu ses, başına gelen var mı? Var mıdır çözümü?
Bilgisayarımın özellikleri;
i5-10200h | GTX 1650 Ti | 8 GB RAM.

Önceden çok dandik ses kartlarında ve hoparlörde olurdu bu. Servis ile konuşun ne zamandır böyle bir şikayet duymadım. Ucuz bir cihaz da değil.

Merhaba, Abra A7 V11.1 kullanıyorum. Bilgisayarı ilk aldığımda benimde başıma gelmişti ve bu sorunu Windows'un sürücü güncellemelerini kapayıp Windows versiyonunu tamamen güncelleyip donanım sürücülerini tek tek kurduğumda sorunum düzeldi.

Farenin USB'sini başka bir USB'ye takınca da çıkıyor mu ses?

Denedim geçmiyor.

Önceden çok dandik ses kartlarında ve hoparlörde olurdu bu. Servis ile konuşun ne zamandır böyle bir şikayet duymadım. Ucuz bir cihaz da değil.
Merhaba, Abra A7 v11.1 kullanıyorum. Bilgisayarı ilk aldığımda benim de başıma gelmişti ve bu sorunu Windows'un sürücü güncellemelerini kapayıp Windows versiyonunu tamamen güncelleyip donanım sürücülerini tek tek kurduğumda sorunum düzeldi.

Teknik servisle konuştuğumda "Windows ve driver güncellemelerini yapın. Olmazsa bilgisayarınıza bağlanırız." demişlerdi. Yarın bağlanmalarını rica edeceğim. Olmazsa bir de format atıp sürücüleri baştan kurup deneyeceğim. Umarım düzelir garantiye göndermek istemiyorum açıkçası şu an.

Geri
Yukarı